این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

4 دلیل برای اینکه چرا تعلل در خرید بیمه عمر پذیرفته نیست

تعلل در خرید بیمه عمر – در فهرست اولویت‌های مالی افراد جوان و سالم، خرید بیمه عمر از اولویت پایینی برخوردار است. نیاز به کنار گذاشتن دارایی‌هایی برای پوشش هزینه ها، بدهی ها، درآمد جایگزین برای همسر و وابستگان خود، زمانی که مشکلات مربوط به سلامت و واقعی بودن مرگ وجود ندارد، به ندرت استرس ایجاد می‌کند. اما زمانی که اتفاقی غیرمنتظره پیش آید، هزینه انتظار برای پوشش بیمه عمر گزاف خواهد بود. دلایل قانع کننده ای برای خرید بیمه عمر در اسرع وقت وجود دارد، که عبارتند از:

ارزیابی آسان واجد شرایط بودن

بیشتر بیمه‌های عمر مدت دار یا دائمی ‌مستلزم تایید پزشکی هستند که اغلب شامل انجام معاینات پزشکی مختصر و پاسخ به سوالاتی در خصوص سابقه پزشکی فرد و خانواده وی می‌شود. فردی که مشکلات پزشکی در گذشته داشته است، برای پوشش بیمه عمر دچار مشکل می‌شود، چون شرکت بیمه وی را فردی پرخطر ارزیابی می‌کند. همچنین شرایط سنی نیز صرف نظر از پرونده پزشکی ممکن است موجب در بررسی واجد شرایط بودن مشکل ایجاد نماید.

صرفه جویی در هزینه ها

شرکت‌های بیمه معمولاً افرادی را تحت پوشش قرار می‌دهند که جوان و سالم هستند نه مسن و در خطر ابتلا به امراض مختلف. برای مثال فردی ۳۰ ساله برای بیمه عمری به ارزش ۵۰۰٫۰۰۰ دلار، ماهانه ۵۴/۳۴ دلار می‌پردازد اما فردی ۵۵ ساله برای همین میزان، ۹۱/۲۶۵ دلار می‌پردازد.

پوشش هزینه‌های آتی

این هزینه‌ها ممکن است اکنون وجود نداشته باشند و جوانان به صورت جدی به آنها فکر نکنند، اما به کمک بیمه عمر می‌توان آنها را پوشش داد. چون مستمری فوت، معاف از مالیات است، دارنده بیمه فرصتی برای ایجاد امنیت مالی برای پوشش هزینه‌های آتی خانواده خود خواهد داشت.

گزینه‌های تبدیل

فردی که پیش تر پوشش بیمه عمر مدت دار را خریداری کرده است، اغلب این گزینه را دارد که بخشی از حق بیمه خود را به بیمه دائم تبدیل نماید و هزینه بیمه بر اساس بیمه مدت دار محاسبه می‌شود. مفاد تبدیل یک بیمه مدت دار می تواند ابزار ارزشمندی برای فردی باشد که نیاز به پوشش بیمه عمر بلند مدت دارد اما از لحاظ رتبه بندی سلامت، رتبه مطلوبی ندارد.

تعلل در خرید بیمه عمر

4 دلیل برای اینکه چرا تعلل در خرید بیمه عمر پذیرفته نیست

10 out of 10
مطلب قبلیمطلب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + هفده =