این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

با بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد زندگی همچنان جریان دارد!

سی سی و پنج سال کار کردن، چندین و چند سال کسر حقوق برای مستمری دوران بازنشستگی و عرق ریختن برای چه؟ آخرش هم دخل و خرج با هم نمی‌خواند و می‌بینند اندک حقوقی که در سال‌های استراحت و فراغت از کار دریافت می‌کنند کفاف خرج و مخارج روزمره را هم نمی‌دهد!

این حال و روز بازنشستگانی است که عمری روی دیوار ارگان‌های دولتی یادگاری نوشتند بلکه بتوانند روزهای میان‌سالی و پیری را با عزت نفس کافی سپری کنند، ورزش کنند و به تفریح بپردازند اما انگار مشکلات آن قدر حاد می‌شوند که هر بازنشسته باید سخت‌تر از گذشته به دنبال شغل دومی برای خود باشد.

این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

هر بازنشسته بعد از اتمام سال‌های فعالیت حرفه‌ای خود به حداقل ۷۰ الی ۸۰ درصد حقوق سال‌های خدمت خود نیاز دارد تا بتواند چرخ زندگی خود را با توجه به نیازهای فرزندانش از جمله تامین سرمایه اشتغال، لوازم ازدواج و …بچرخاند. اما حقوق بازنشستگی که اکنون به حساب بازنشسته‌های سطح کشور واریز می‌شود هرگز نمی‌تواند از دغدغه‌های ذهنی افراد بکاهد و اتفاقا نگرانی آن‌ها را برای امور اقتصادی با توجه به ناتوانی، سالخوردگی یا بیماری‌های خاصی که ممکن است مبتلا شوند بیش‌تر می‌کند.

شاید اکنون دولت منابع کافی را برای افزایش این حقوق در اختیار نداشته باشد اما شما با کمی آینده‌نگری و به وسیله بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد می‌توانید قدری از تشویش خود بکاهید!

چرا بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد؟

مهم‌ترین عاملی که مانع کسب درآمد از منبع جداگانه‌ای در سنین سالخوردگی می‌شود ابتلا به بیماری‌های خاصی است که موجب از کارافتادگی می‌شود. یکی از مزایای بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد پوشش بیماری‌های خاص است. به این شکل که بتوانید هزینه درمان بیماری‌های سخت را از طریق اندوخته بیمه عمر خود پرداخت کنید. پوشش تکمیلی ابتلا به بیماریهای خاص (تا سن۶۰سالگی) حداکثر به میزان ۳۰ درصد سرمایه بیمه عمر تا سقف ۲۵ میلیون تومان (طرح جدید) به ازای هر بیماری خواهد بود.

پوشش‌دهی بیماری‌های مختلف در بیمه پاسارگاد

برای بیماری‌های خاص زیر که تحت پوشش بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد قرار دارند تا سقف ۲۵ میلیون تومان و جمعا ۱۲۵ میلیون تومان (طرح جدید) در نظر گرفته شده است و با استفاده از یک پوشش، امکان استفاده از پوشش های دیگر در همان سال یا سالهای بعد نیز وجود دارد که یکی از بزرگترین مزایای این بیمه نامه می باشد.

۱-      سکته مغزی و قلبی

۲-      جراحی قلبی عروقی

۳-      ابتلا به انواع سرطان‌ها

۴-      پیوند اعضا

 

بیمه عمر و بازنشستگی
بیمه عمر و بازنشستگی

ضوابط استفاده از بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد

حق بیمه چه قدر است؟

هر چند که مبلغ پرداختی این طرح بین حداقل ۲۰۰٫۰۰۰ ریال و حداکثر ۳٫۳۳۴٫۰۰۰ ریال به صورت  ماهیانه است اما پاسارگاد شرایط منعطفی جهت پرداخت این مبلغ خصوصا برای قشرکم درآمدتر در نظر گرفته است. به این شکل که بر اساس درآمد ماهانه خود قادر خواهید بود هر مبلغی که در توان شما است را به عنوان حق بیمه پرداخت کنید.

مبلغ چه طور تقسط می‌شود؟

حق بیمه بنا به تقاضای بیمه گذار می تواند به اقساط شش ماهه،سه ماهه، سالانه و یا ماهانه و به دو صورت ثابت یا افزایشی تقسیط شود. در طرح ثابت شما مبلغ ثابتی را در تمام ادوار پرداخت می‌کنید و در حالت افزایشی براساس افزایش حقوق خود در هر سال بین ۵ تا ۲۵ درصد مبلغ را اضافه خواهید کرد.

چه کسانی شامل این بیمه می‌شوند؟

نوزادان از آغاز تولد و بزرگسالان تا سن ۶۵ سالگی می‌توانند از این طرح بهره‌مند شود. توجه داشته باشید که سن بیمه شده + سال بیمه نباید از ۷۰ سال بیشتر شود.

چند سال زیر پوشش بیمه خواهیم بود؟

۵ تا ۳۵ سال از عمر خود را می‌توانید آسوده‌خاطر و با اعتماد به بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد سپری کنید!

شرایط مزایا و مالیات بیمه چگونه است؟

اندوخته شما از حقوق ماهانه‌ای تامین می‌شود که قبلا بدان مالیات تعلق گرفته است. بنابراین مبلغی که می‌پردازید به هر میزان که باشد از مالیات معاف است و در صورت فوت بیمه شده نیز مشمول مالیات برارث نخواهد بود. اما مهم‌تر از همه مزایا این بیمه یعنی سود مشارکت در منافع سرمایه شما است. حداقل میزان سود سالانه برای ۲ سال اول این بیمه نامه ۱۶% ، ۲ سال دوم ۱۳% و برای سالهای بعد از آن ۱۰% در هر سال است. بیمه پاسارگاد علاوه بر تضمین سود سالانه ۹۰% منافع حاصل از آن سرمایه گذاری را بین بیمه گذران بیمه عمر و تامین آتیه خود تقسیم و سرمایه آنان را سالانه تعدیل خواهد کرد. بیمه نامه عمر و بازنشستگی پاسادگاد دارای شرایط بازخرید است و شما می‌توانید بعد از پایان ماه ششم و پرداخت قسط شماره شش سرمایه‌ای که به پاسارگاد سپرده‌اید را بازخرید کنید.

 

بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد
بیمه عمر و بازنشستگی
  • بیمه عمر و بازنشستگی
5

خلاصه

با بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد زندگی همچنان جریان دارد! یکی از مزایای بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد پوشش بیماری‌های خاص است