این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

چگونه در فروش بیمه توانگر شویم

همه ما می دانیم که اگر ما اطلاعات کامل و تخصصی در مورد حرفه ای داشته باشیم ولی از نظر عملی، ناتوان باشیم، به هیچ عنوان موفق نخواهیم شد. یک جمله معروف از  “بانکر هانت” بیان می کند که:” موفقیت یک امر ساده ای است. اول تصمیم بگیرید که دقیقا چه می خواهید. آنگاه تصمیم بگیرید که برای رسیدن به آرزوهایتان، بهای آن را بپردازید و بعد هم بهای آن را پرداخت کنید”. متاسفانه بسیاری از افراد، از میان این سه مرحله، در همان مرحله اول باقی مانده اند یعنی تصمیم میگیرند ولی عمل نمی کنند. به همین دلیل موفق نخواهند شد. اگر شما به عنوان یک فروشنده بیمه، دوست دارید که یک بازاریاب بسیار توانگری شوید، چند توصیه برای شما داریم که در ادامه بیان خواهیم نمود:

۱-   برای رسیدن به موفقیت، باید به سمت جلو حرکت کرد نه این که به نقطه پایان رسید.

هر چه که شما بیشتر موفق شوید، باز هم به حد نهایی نخواهید رسید. در نتیجه یک نقطه پایان برای خود تعیین نکنید تا ذهنتان محدود نشود.

۲-   همه ما نیروهای های فوق العاده برای رسیدن به موفقیت را داریم.

خداوند در ذات همه انسان ها، استعداد هایی را نهفته است که اگر بتوانیم این استعدادها را کشف کنیم، قطعا به موفقیت خواهیم رسید زیرا به توانایی خود پی برده ایم. همه انسان های موفق، دارای قدرتی هستند که سبب شده در برابر مشکلات مقاومت نموده و بالاخره بتوانند راه درست را پیدا و در آن مسیر حرکت کنند. شاید قدرت از نظر رخی از افراد، بار منفی داشته باشد ولی اگر دید مثبت داشته باشید، قدرت به معنی توانایی کشف استعدادها و به کارگیری این استعدادها در مسیر درست است.

۳-   اندیشه های خود را شکل داده و برای رسیدن به آرزوهایتان، دست به کار شوید.

بدانید که اگر شما نتوانید اندیشه های خود را آن گونه که دوست دارید شکل دهید، دیگران این عمل را برای شما انجام می دهند و در نهایت دیگران برای امور کاری شما برنامه ریزی خواهند کرد. لذا شما باید این توانایی را داشته باشید که افکار خود را متناسب با خواسته هایتان شکل و حتی تغییر دهید تا به موفقیت نزدیک شوید.

۴-   اطلاعات خود را به روز کنید.

شما همیشه باید از نظر اطلاعات، به روز باشید. از آخرین تغیییرات در بیمه اطلاع داشته باشید تا در زمان برخورد با مشتری، بتوانید اطلاعات کامل و درست در اختیار مشتری قرار دهید. همچنین سعی کنید که همزمان با فناوری پیش روید تا بر به روزترین روش های فروش بیمه و تنظیم بیمه نامه، مسلط باشید.

۵-   عکس العمل درست در برابر اتفاقات داشته باشید.

در زمینه کاری ممکن است که گاها شکست بخورید، اجازه ندهید این شکست ها، اعتماد به نفس شما را از بین برده و سبب شود انگیزه شما برای ادامه فروش بیمه کم شود.

حتما بخوانید :

منبع : گروه آموزشی بیمه مارکتینگ

چگونه در فروش بیمه توانگر شویم

10 out of 10
مطلب قبلیمطلب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 8 =