این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

چه کسانی باید از بیمه عمر استفاده کنند؟

آینده پژوهی و پیشگویی در زندگی آن هم توسط انسانی که هنوز در کشف محیط اطراف و عناصرش ناتوان مانده امری ناشدنی و بعید است. دانشمندان هنوز هم موفق نشده‌اند زمان قطعی زلزله را با انواع زلزله‌نگار‌های پیشرفته پیشگویی کنند. پس طبیعی است که ما هم هرگز توانایی پیش‌بینی اتفاقات را از قبل نخواهیم داشت. اساس بیمه دقیقا بر همین اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی است. صنعت بیمه متولد شد تا انسانی که در پیشگویی رخدادهای زندگی عاجز است  بتواند خسارات ناشی از هر گونه حوادث را در آینده‌ای دور یا نزدیک جبران کند. حال بیمه عمر ثمره همین صنعت است تا بتواند با رویکردی اختصاصی آسیب‌ها، کمبودها و خسارات دوران ازکارافتادگی، ناتوانی بر اثر بیماری یا ورشکستگی را جبران کند. از آن جایی که بروز حادثه در هر سنی غیرقابل اجتناب است پس استفاده از بیمه عمر هم در تمام ادوار زندگی در هر سنی  ضرورت دارد.

همه ما نیازمند بیمه عمر هستیم!

بیمه عمر به اندازه مصرف آب برای زنده ماندن ضروری است. نه فقط اقشار کارمند یا کارگر که روزی بازنشسته می‌شوند بلکه کودکانی که بالاخره یک روز جوان می‌شوند و به سنین پیری می‌رسند، زنان خانه‌داری که باید تکیه‌گاهی برای روزهای کهن‌سالی داشته باشند و افرادی که در زمان بیماری نیازمند منبعی برای تامین مخارج درمانی خود هستند باید از همین حالا برای خرید بیمه عمر دست به کار شوند. پس شک نکنید؛ بیمه عمر برای تمام اقشار جامعه و از هر سنی لازم است!

هر نفر، یک بیمه، یک سرپناه

جوانان، کودکان، افراد سالمند و بازنشسته، کارمندان آینده نگر و زنان خانه‌دار و خانواده آن‌ها از همین امروز می‌توانند برای خرید طرح‌های مختلف بیمه عمر اقدام کنند.

بیمه عمر علاوه بر پوشش بیمه‌ای اندوخته‌ای برای روز مبادا خواهد بود. اندوخته‌ای که در شرایط نامساعد بتوانید از محل مستمری آن رفع حاجت کنید و در کمال آسایش دوران ناتوانی مالی یا جسمی خود را پشت سر بگذارید.

حتما بخوانید :

چه کسانی باید از بیمه عمر استفاده کنند؟

10 out of 10
مطلب قبلیمطلب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × سه =