این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

چرا بیمه عمر مهم است؟

چرا بیمه عمر مهم است؟ اگر شما یکی از افرادی هستید که باور دارید که بیمه تنها برای معافیت از مالیات خوب است، اشتباه می کنید. بیمه می تواند بانک کوچکی باشد که در آن می توانید بیمه های مختلفی را برای پس انداز پول به صورت مادام العمر خریداری نمایید. به این موضوع مانند کپسول آتش نشانی فکر کنید که باید در خانه یا محل کار خود داشته باشید—شاید هرگز از آن استفاده نکنید اما زمانی که واقعاً به آن نیاز پیدا کردید، خوشحال خواهید شد که بیمه هستید. به همین طریق، اگر هزینه های پیش بینی نشده ای مانند تعمیرات خودرو یا صورتحساب های پزشکی داشته باشید، بیمه می تواند به عنوان یک ناجی مالی پدیدار شود.

هیچ راهی وجود ندارد تا از تراژدی های غیرمنتظره زندگی اجتناب کنید و در این بین مرگ غیرمنتظره ترین اتفاق زندگی است. اگر خانواده شما از نظر مالی به شما وابسته هستند، باید مطمئن شوید که امنیت مالی کافی برای عزیزان شما حتی پس از مرگ شما وجود دارد. این بیمه چه هزینه های خانواده را پرداخت کند، چه آینده فرزندان شما را تامین کند یا اطمینان حاصل کند که والدین یا همسر شما حمایت مالی مورد نیاز را برای حفظ استاندارد زندگی را دارند، بیمه عمر می تواند به جبران پیامدهای مالی ناگزیر عدم حضور شما کمک کند. بیمه عمر همچنین می تواند به عزیزان شما کمک کند تا بدهی ها یا وام های باقیمانده شما را پرداخت نمایند.

ممکن است باور شما بر این باشید که می توانید پول کافی برای جایگزین کردن دارایی های خود پس انداز کنید، در صورتی که برای شما اتفاقی غیرمنتظره پیش آید، اما با در نظر گرفتن ابهاماتی و اتفاقات پیش بینی نشده ای که در زندگی هر شخص وجود دارد، آیا تا به حال از خود سوالاتی از این قبیل را پرسیده اید: «اگر برای من اتفاقی بیافتد، خانواده ام چگونه زندگی خواهند کرد؟ آیا توانسته ام زندگی مالی خوبی برای عزیزانم فراهم کنم تا پس از مرگ من آسوده خاطر زندگی کنند؟» این سوالات ممکن است به صورت ناگهانی به ذهن ما خطور کنند و بهتر است که برای جواب دادن به آنها دست به اقدام بزنیم.

چرا بیمه عمر مهم است؟

چرا بیمه عمر مهم است؟

10 out of 10
مطلب قبلیمطلب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =