پوشش درمان تکمیلی بیمه عمر؛ سرمایه‌ای برای دوران بازنشستگی

طرح‌های جدید بیمه عمر پاسارگاد در مقایسه با رقبا از کامل‌ترین پوشش‌هایی هستند که این شرکت به بیمه‌گذاران خود عرضه می‌کند. اما داستان خدمات ما به همین جا ختم نمی‌شود! پاسارگاد طرح‌های ویژه‌تری را برای برای اولین بار در صنعت نوین بیمه کشور به مشتریان خود ارائه می‌کند تا از این پس پوشش بیمه‌ای شما کامل‌ترین و برترین پوشش نه تنها در کشور بلکه در دنیا باشد. تمام این خدمات در قالب طرح پوشش درمان تکمیلی بیمه عمر و تامین آتیه بدون پرداخت حق بیمه قابل بهره‌برداری هستند.

از مزایا این طرح هر چه بگوییم کم گفته‌ایم. طرحی متناسب با نیازهای بیمه‌گذاران و همان طور که از نامش پیدا است تکمیل کننده پوشش‌های بیمه‌ای هر فرد خواهد بود. در این پوشش جدید، شرکت بیمه پاسارگاد پوشش‌های بیمه ای را برای بیمه شدگان کامل و جامع تر می کند. تمام این خدمات در حالی به بیمه‌گذار عرضه می‌شود که هیچ گونه هزینه اضافی ، حق بیمه اضافی یا کسر از صندوق را به همراه ندارد.

در این طرح از زمانی که مجموع ذخایر ریاضی (با سپرده یا بدون سپرده) بیمه نامه به بیش از بیست میلیون ریال (۲ میلیون تومان) برسد بیمه شده تحت پوشش‌درمان تکمیل بیمه عمر بدون پرداخت حق بیمه و مازاد بر تعهدات بیمه گر اول (سازمان تامین اجتماعی ، سازمان خدمات درمانی و یا سایر سازمان‌های مشابه) قرارخواهد گرفت.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

پوشش تکمیلی، بدون حق بیمه و همراه بیمه عمر رایگان!

طرح پوشش درمان تکمیلی بیمه همراه با بیمه عمر رایگان و بدون پرداخت حق بیمه ارائه می‌شود. تامین هزینه‌های بیمارستانی بستری و جراحی و پرداخت هزینه‌های بیمارستانی جراحی اعضای اصلی بدن در این طرح بر عهده بیمه‌گر خواهد بود.

تعهدات پاسارگاد در پوشش درمان تکمیلی بیمه عمر

پوشش درمان تکمیلی بیماری عبارت است از هرگونه‌ عارضه‌ جسمی‌ و تغییر نامساعد و اختلال‌ در اعمال‌ عادی‌ و طبیعی‌ اعضا و جوارح‌ مختلف‌ بدن‌ که‌ از سوی‌ مراجع‌ پزشکی ‌قابل‌ تشخیص‌ بوده‌ و ارتباطی‌ با اعمال‌ ارادی بیمه‌ شده‌ نداشته‌ باشد. بنابراین‌ تعهدات‌ بیمه‌گر عبارت‌ است‌ از جبران‌ کلیه‌ هزینه‌های‌ درمانی‌ و بیمارستانی‌ هریک‌ از بیمه‌ شدگان‌ که‌براساس‌ شرایط قرارداد و با رعایت‌ فرانشیز توافق‌ شده‌ قابل‌ پرداخت‌ خواهد بود.

 

پوشش درمان تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد
پوشش درمان تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد

به صورت کلی تعهدات بیمه‌گر یعنی بیمه پاسارگاد در پوشش درمان تکمیلی بیمه عمر شامل‌ هزینه‌های‌ ویزیت‌ پزشک‌، جراحی، پانسمان‌، انواع‌ آزمایش‌های‌ پزشکی، مخارج‌بیهوشی، هزینه‌های‌ اتاق‌ عمل‌ و جابجایی به‌ بیمارستان‌، هزینه‌های‌ دارو، دندانپزشکی، استفاده از دندان‌ مصنوعی، انواع زایمان‌ و هر چیز دیگری خواهد بود‌ که‌ بیمه‌گر براساس‌ شرایط قرارداد خود را ملزم‌ به‌ پرداخت‌ آن‌ کرده‌است‌.

مبلغ پوشش تکمیلی برای گروه‌های مختلف بیمه‌گذاران

بیمه‌گذاران پاسارگاد بر اساس اندوخته فعلی خود در صندوق سرمایه‌گذاری به ۴ گروه تقسیم می‌شوند:

تعیین گروه بیمه شده

بر اساس این که هر بیمه‌گذار در کدام گروه قرار می‌گیرد می‌توان به همان نسبت از پوشش درمان تکمیلی بیمه عمر استفاده کند.

جدول پوشش های سالانه
جدول پوشش های سالانه
پوشش درمان تکمیلی بیمه عمر
  • پوشش درمان تکمیلی بیمه عمر
5

خلاصه

پوشش درمان تکمیلی بیمه عمر !!! طرح پوشش درمان تکمیلی بیمه عمر همراه با بیمه عمر رایگان و بدون پرداخت حق بیمه ارائه می‌شود.