صفر تا صد طرح های پوشش درمانی بیمه پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد طرح ویژه‌ای از جانب این شرکت برای مشتریانی است که هم خدا را می‌خواهند هم خرما را! طرح به صرفه و پرسودی برای آن دسته از مشتریان که به فکر تامین آتیه و بیمه خود هستند اما از طرفی هوس سرمایه‌گذاری و افزایش سرمایه فعلیشان آن‌ها را رها نمی‌کند. اقساطی که به عنوان حق بیمه دریافت می‌شود علاوه بر این که یک سرمایه با سود تضمین شده و امکان اعطا وام هستند پوششی مداوم و مطمئن برای درمان بیماری‌های مختلف و عارضه‌هایی است که بر اثر حوادث به وجود می‌آیند.

قطعا دایره پوشش درمانی بیمه عمر پاسارگاد و جزئیات مزایا آن مفصل‌تر از این است که در این مطلب بگنجد و بنابراین تنها نگاهی اجمالی به پوشش‌های درمانی بیمه عمر پاسارگاد خواهیم داشت.

یک بیمه برای همه عمر…

پاسارگاد بیمه‌ نامه عمر تکمیلی است که پوشش بیماری‌های خاص، فوت طبیعی یا بر اثر حادثه و از کارافتادگی ناشی از حوادث شغلی را شامل می‌شود.  بنابراین برای هر فرد تنها یک بیمه‌نامه عمر برای همه عمر و اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی آن کفایت می‌کند.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

هزینه درمان بیماری‌های خاص

پاسارگاد ۵ بیماری اصلی را به عنوان بیماری‌های خاص تحت پوشش خود می‌شناسد: سکته مغزی، سکته قلبی، پیوند اعضا اصلی بدن، جراحی عروق کرونر یا جراحی باز قلب و انواع سرطان‌ها.

این پنج بیماری اصلی به عنوان شایع‌ترین معضلاتی که بیش از بقیه گریبان‌گیر مردم هستند تحت پوشش درمانی بیمه پاسارگاد قرار می‌گیرند. شرکت به مبتلایان این بیماری‌ها به شرط این که قبل از عقد قرارداد بیمه بدان مبتلا نبوده باشند متعهد می‌شود مجموع ۱۲۵ میلیون تومان را (۲۵ میلیون تومان بابت هر بیماری) پرداخت کند.

 

پوشش درمانی بیمه پاسارگاد
پوشش درمانی بیمه پاسارگاد

جبران خسارات درمانی ناشی از حوادث

حادثه شاید با پیشرفت تکنولوژی پیش از وقوع بتواند خبر دهد اما هزینه‌هایی که به دنبال می‌آورد هرگز! پوشش درمانی بیمه پاسارگاد به افرادی که بر اثر حادثه دچار نقص عضو یا ازکارافتادگی دائم به دلیل عدم توانایی جسمی شده‌اند تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان غرامت پرداخت می‌کند. به علاوه در قبال خطرات پیش‌رو ناشی از حوادث و هزینه‌های پزشکی آن مبلغ ۱۰ میلیون تومان غرامت پرداخت می‌شود.

تامین هزینه‌های جراحی و بستری

پوشش درمانی بیمه پاسارگاد از مبلغ ۲ تا ۱۰ میلیون تومان را بابت هزینه‌های جراحی و بستری مرتبط با ارگان‌های قلب،مغز، کلیه، کبد، ریه و پیوند مغزاستخوان به بیمه‌شده پرداخت می‌کند. در این طرح بیمه‌گذار بر اساس میزان سرمایه فعلی خود در صندوق سرمایه‌گذاری می‌تواند از این تسهیلات بهره‌مند شود.

 

پوشش درمانی بیمه
پوشش درمانی بیمه پاسارگاد
  • پوشش درمانی بیمه پاسارگاد
5

خلاصه

پنج بیماری اصلی به عنوان شایع‌ترین معضلاتی که بیش از بقیه گریبان‌گیر مردم هستند تحت پوشش درمانی بیمه پاسارگاد قرار می‌گیرند