پوشش بیمه تکمیلی بیمه عمر: یک سرمایه، هزاران خدمت

در بین تمام سپرده‌های بانکی که سودهای مختلفی را بر حسب موقعیت زمانی ارائه می‌دهند ودر هیچ یک از حساب‌های سپرده‌گذاری دنیا نمی‌توان نوع سرمایه‌گذاری مشابه به بیمه عمر را یافت که سپرده‌گذار بتواند تحت حمایت‌های بیمه در زمان بیماری، از کارافتادگی یا مشکلات اقتصادی قرار گیرد. در واقع بیمه عمر هم فال است و هم تماشا؛ چرا که بیمه‌گذار به غیر از یک سپرده‌گذاری مطمئن از پوشش‌های تکمیلی خاصی هم برخوردار می‌شود که او را از گزند حوادث و اتفاقات پیش‌بینی نشده حفظ می‌کند.

پوشش بیمه تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد همان خدمت همه چیز تمامی است که همزمان بیماری‌های خاص، ازکارافتادگی، فوت طبیعی یا فوت در اثر حادثه را پوشش می‌دهد. بیمه شده با این بیمه و در قبال یک سرمایه هزاران خدمتی را تجربه می‌کند که پاسارگاد به بهترین شکل در اختیارمشتریانش قرار می‌دهد.

پوشش بیماری‌های خاص

سکته قلبی، جراحی عروق قلبی، سکته مغزی، پیوند اعضا و انواع سرطان از بیماری‌هایی هستند که تحت پوشش بیمه تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد قرار می‌گیرند. در این حالت بیمه شده برای هر بیماری ۵ میلیون تومان و در مجموع تا سقف ۱۲۵ میلیون تومان را به عنوان پوشش امراض خود دریافت خواهد کرد.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

پوشش ازکارافتادگی

پاسارگاد در طرح بیمه تکمیلی بیمه عمر در صورت ازکارافتادگی دائم و کامل بیمه شده مزایا ویژه‌ای در نظر می‌گیرد:

۱٫      معافیت بیمه شده از پرداخت اقساط بیمه

۲٫      پرداخت مبلغ ۴۰ میلیون تومان به عنوان غرامت به بیمه شده

 

پوشش بیمه تکمیلی بیمه عمر
پوشش بیمه تکمیلی بیمه عمر

پوشش حوادث

پاسارگاد برای اولین بار پوشش هزینه‌های پزشکی و غرامت مربوط به نقص عضو و ازکارافتادگی را برای بیمه‌شدگان خود لحاظ کرده است که طی آن در صورت نقص عضو یا ازکارافتادگی دائم تا ۱۰۰ میلیون تومان غرامت به بیمه شده تعلق می‌گیرد. پاسارگاد در سایر موارد یعنی حوادثی که منجربه بستری و بهره‌مندی از خدمات درمانی شده است مبلغ ۱۰ میلیون تومان را به عنوان غرامت پرداخت خواهد کرد.

بیمه فوت

مبلغ غرامت پرداختی در صورت فوت طبیعی و فوت در اثر حادثه دو حالت مختلف می‌تواند داشته باشد:

۱٫      در صورت فوت سرپرست خانوار یا بیمه شده به صورت طبیعی ۳۰۰ برابر حق بیمه پرداختی ماهانه + سرمایه اصلی، به خانواده او (ذینفع قرار داد) پرداخت می‌شود.

۲٫      در صورت فوت بیمه شده بر اثر حادثه  ۹۰۰ برابر حق بیمه پرداختی ماهانه + سرمایه فوت طبیعی + سرمایه اصلی، به خانواده او (ذینفع قرار داد) پرداخت می‌شود.

با این اوصاف اگر فردی ماهانه ۵۰ هزار تومان حق بیمه پرداخت کرده باشد در صورتی که به صورت طبیعی فوت کند ۱۵ میلیون و در صورت بروز حادثه ۴۵ میلیون تومان به عنوان بیمه پوشش فوت به بازماندگان وی پرداخت خواهد شد.

پوشش بیمه تکمیلی
پوشش بیمه تکمیلی

پوشش آتش‌سوزی

آتش سوزی زحوادث رایجی است که بسیار در اطراف ما رخ می‌دهد. پوشش آتش‌سوزی طرح تازه‌ای است که برای اولین بار زیر مجموعه پوشش تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد قرار گرفته و تا ۵۰۰ میلیون تومان خسارات ناشی از آتش‌سوزی را که بر اثر انفجار یا صاعقه رخ داده باشند را تقبل می‌کند.

پوشش بیمه تکمیلی بیمه عمر
  • پوشش بیمه تکمیلی بیمه عمر
5

خلاصه

پوشش بیمه تکمیلی بیمه عمر پاسارگاد همان خدمت همه چیز تمامی است که همزمان بیماری‌های خاص، ازکارافتادگی، فوت طبیعی یا فوت در اثر حادثه را پوشش می‌دهد