این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

هفت خوان شناخت بهترین شرکت و طرح بیمه عمر

وقتی که بیمه‌گذار بعد از شناخت مزایا بی‌شمار بیمه عمر تصمیم به خرید و استفاده از آن می‌گیرد اولین سوالی که به ذهنش می‌رسد این است: کدام یک از شرکت‌ها و سپس کدام یک از طرح‌های بیمه عمر برای من مناسب‌تر است؟ سوالی کلیدی که واقعا پاسخ دادن به آن با وجود بیش از ۲۰ شرکت خصوصی که در این زمینه فعالیت می‌کنند دشوار است.

هر چند که پاسخ به این سوال پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و احتمالا باید از هفت خوان رستم برای رسیدن به جواب آن بگذرید اما ما در این مطلب هفت فاکتوری که به عنوان بیمه‌گذار برای خرید بیمه عمر باید در نظر داشته باشید جمع‌آوری کرده‌ایم. هفت خوان شما همین جا است! در عرض چند دقیقه پاسخ تمام علامت سوال‌های ذهنتان را برای شناخت و خرید بهترین طرح بیمه عمر بگیرید!

خوان اول: سطح و نسبت توانگری مالی شرکت بیمه

شرکت‌های بیمه موظفند توانگری مالی خود را پس از تصویب صورت‌های مالی سالانه در مجمع عمومی محاسبه و همراه اظهار نظر حسابرس و بازرس قانونی به بیمه مرکزی ارسال کنند. با توجه به این رتبه بندی و طی سال‌ها فعالیت شرکت بیمه پاسارگاد این شرکت همواره دارای رتبه بندی یک (الف) بوده است که نشان دهنده قدرت مالی و توان بازپرداخت تعهدات آتی خواهد بود.

خوان دوم: ارزیابی پوشش خدمات

در بیمه عمر علاوه بر پوشش اصلی انواع پوشش‌های تکمیلی نیز ارائه می‌شود که به طور خلاصه شامل بیماری‌های خاص، از کار افتادگی و حادثه است. در بین شرکت‌های بیمه در ایران سقف ریالی این پوشش ها با یکدیگر تفاوت دارد و در برخی این خدمات به صورت تکمیلی ارائه می ‌شود. از جمله عوامل موثر در مورد پوشش‌ها بر بیمه عمر این است که هر اندازه نرخ‌های در نظر گرفته شده برای پوشش‌های بیمه بالاتر باشد شرکت بیمه مبلغ بالاتری را به عنوان حق بیمه از بیمه گذار دریافت کرده و در نهایت هم سرمایه یا اندوخته بیمه عمر کم‌تر می‌شود.

خوان سوم: حسن سابقه شرکت بیمه

شرکت بیمه پاسارگاد با سابقه فعالیت کاملا درخشان از سال ۱۳۸۶ تا کنون در حوزه بیمه عمر خدماتدهی می‌کند. ضمن آنکه بیمه عمر و تامین آتیه به عنوان اصلی ترین خدمت بیمه پاسارگاد شناخته شده و بهترین پوشش بیمه‌ای در دنیا است.

خوان چهارم: سرمایه بیمه

یکی از عوامل موثر در انتخاب بهترین بیمه عمر که در فعالیت هر شرکت بیمه موثر است  میزان سرمایه آن شرکت بیمه است. شرکت‌های بیمه هر چه قدر بزرگ‌تر می‌شوند سرمایه بیش‌تری برای بازپرداخت به صورت مستمری دارند. وقتی شرکت بیمه دارای سرمایه بزرگ‌تری باشد و در کنار آن سطح توانگری بالایی نیز داشته باشد می‌توان گفت که این شرکت بیمه قادر است تعداد زیادی بیمه عمر را صادر کرده  و در آینده پاسخگوی آن‌ها باشد.

خوان پنجم: مشتری‌مداری و نظرات مشتریان

با مقایسه‌ وضعیت رتبه بندی شرکت‌های بیمه بر اساس رضایت بیمه‌گذاران از خدمات ارایه شده‌ آن‌ها  مشخص شده که به طور کلی رضایت از شرکت‌های بیمه افزایش یافته است. این موضوع به دلیل تلاش شرکت‌های بیمه در جلب رضایت بیمه‌گذاران یا در واقع سرمایه گذاران عمر است. شرکت بیمه پاسارگاد همواره در خصوص ارائه بهترین بیمه عمر دیدگاهی ویژه داشته و ارائه این محصول را جزء افتخارات خود می‌داند. از این رو بهترین انتخاب برای خرید بیمه عمر شما خواهد بود.

خوان ششم: خدمات و مزایا

بهترین شرکت بیمه شرکتی است که بتواند در هر نوع بیمه نامه خدمات مناسبی ارائه دهد. در خصوص بیمه عمر که زیر شاخه بیمه‌های اشخاص است  بهترین بیمه عمر می‌تواند بیمه عمری باشد که دارای تنوع پوشش‌های بیمه ای بوده و امکانات مختلف را در اختیار بیمه گذاران قرار دهد. در این مورد شرکت بیمه پاسارگاد با در اختیار داشتن کارشناسان فنی مناسب در تمامی زمینه‌های بیان شده دارای بهترین و کامل‌ترین انواع بیمه نامه‌ها است و بیش از ۳۵ نوع بیمه نامه متفاوت را صادر و پشتیبانی می‌کند.

خوان هفتم: ثبت نام آسان

یکی از شاخصه‌های بیمه عمر نوینی که خدمات آن مطابق با نیازهای روز مردم کاملا هماهنگ است سرویس‌های آنلاین ثبت نام، پرداخت و ثبت سفارش است. اکنون تمام این خدمات در وب سایت بیمه عمر شرکت پاسارگاد فعال است و بیمه‌گذاران قادر هستند تمام مراحل ثبت نام و دریافت فرم را به صورت آنلاین انجام دهند.

 

هفت خوان شناخت بهترین شرکت و طرح بیمه عمر

10 out of 10
مطلب قبلیمطلب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − سیزده =