طرح های بیمه عمر پاسارگاد

بیمه‌ عمر به اندازه سایر کشور‌های توسعه‌یافته در کشور ما رونق ندارد و از این جهت در گمنامی کامل به سر می‌برد. اساس واژه بیمه هنوز برای برخی به سبب لزوم  پرداخت مبلغی به عنوان حق بیمه ترسناک و حتی گاهی وحشتناک است و بسیاری به دلایلی که بیش‌تر از عدم آگاهی آن‌ها نشات می‌گیرد با اساس بیمه آشتی نکر‌ده‌اند. شرکت پاسارگاد با معرفی طرح‌های بیمه عمر و ارائه خدمات ممتاز در میان سایر شرکت‌های بیمه فعال سهم بزرگی در توسعه صنعت بیمه کشور داشته است و تلاش دارد رویکرد عموم مردم را نسبت به استفاده از بیمه تغییر دهد.

خدمات بیمه عمر پاسارگاد چیزی نیست جز طرح ممتاز و منحصر به فرد بیمه عمر و تشکیل سرمایه (Life Insurance) که بر اساس مدل شناخته شده جهانی Flexible universal life طراحی شده و در سراسر جهان یکی از پر طرفدارترین بیمه های عمر و پس انداز است.

تاثیر طرح‌های بیمه عمر در اقتصاد خانوار

نرخ تورم سال‌ها است که در مملکت ما به صفر نرسیده است. بنابراین نگرانی بابت اثر تورم بر توانایی اقتصادی خانوار همواره برای سرپرستان وجود داشته است. طرح‌های بیمه عمر پاسارگاد اهرم کلیدی هر فرد برای خنثی کردن تاثیرات مخرب تورم با ایجاد اندوخته سرمایه‌گذاری مناسب است.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

آینده طلایی در انتظار شماست…

بیمه پاسارگاد جهت جلب رضایت اقشار مختلف مردم اقدام به ارائه طرح‌های مختلفی کرده است. در این طرح‌ها بیمه گذار با پرداخت مبلغی به صورت کاملا منعطف در طول یک سال می‌تواند بعد از مدت زمان مشخصی اندوخته قابل اطمینانی برای آینده خود داشته باشد. آینده‌ای که با این اندوخته طلایی خواهد بود.

 

طرح های بیمه عمر پاسارگاد
طرح های بیمه عمر پاسارگاد

معرفی  طرح‌های بیمه عمر پاسارگاد

به مراتب و با تشکیل خانواده، فرزندآوری و رشد آن‌ها لزوم مراقبت از رفاه، امنیت و آسایش خانواده بیش‌تر می‌شود. از این رو نقش سرپرست خانواده برای تامین نیازهای اعضا پررنگ و پررنگ‌تر خواهد شد. بیمه پاسارگاد با در نظر گرفتن امتیازات و مزایا ویژه در کنار ارائه طرح‌های بیمه زیر به شما در برطرف کردن این نیازمندی‌ها کمک خواهد کرد:

معرفی طرح های بیمه عمر پاسارگاد
  • معرفی طرح های بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

معرفی طرح های بیمه عمر پاسارگاد !!! بیمه پاسارگاد جهت جلب رضایت اقشار مختلف مردم اقدام به ارائه طرح‌های مختلفی کرده است