این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

معرفی بیمه عمر ساده زمانی

خوشبختانه با فرهنگ سازی هایی که در سال های اخیر برای خرید بیمه عمر انجام شده است، امروزه افراد زیادی تمایل به سرمایه گذاری در امر خرید بیمه عمر دارند. این موضوع اهمیت زیادی دارد که هر بیمه گذار قبل از خرید بیمه عمر، از انواع بیمه عمر اطلاع داشته و برحسب نیاز و سرمایه خود، بهترین بیمه نامه را خریداری نماید. ساده ترین نوع بیمه عمر، بیمه عمر ساده زمانی است.

غالب افرادی که وارد سرمایه گذاری در بیمه عمر می شوند، در ابتدا ترجیح می دهند بازه زمانی اعتبار قرارداد را کوتاه در نظر بگیرند تا بدانند آیا صرفه اقتصادی برای آن ها خواهد داشت یا خیر. در واقع بیمه ساده زمانی یک معیار محک برای  استفاده از بیمه های طولانی مدت است.

ویژگی های بیمه عمر ساده زمانی

۱-   در صورتی که بیمه گذار بعد از پایان اعتبار بیمه نامه فوت کند، بیمه گر هیچ تعهدی نسبت به وی نخواهد داشت.

۲-   بیمه گذار موظف است در مدت اعتبار بیمه نامه، حق بیمه را به صورت یکجا و یا به صورت اقساطی پرداخت نماید. تعداد اقساط براساس توافق بین طرفین تعیین خواهد شد.

۳-    در مدت اعتبار بیمه نامه، حق بیمه و همچنین سرمایه می تواند ثابت و یا افزایشی باشد. اگر پرداخت افزایشی برای شما در نظر گرفته شود، میزان آن معادل ۱۰ درصد افزایش سالانه خواهد بود.

۴-   افراد می توانند از بیمه عمر ساده زمانی استفاده کنند که حداکثر سن آن ها، ۶۵ سال باشد.

۵-   مدت زمان اعتبار بیمه نامه ۵ سال است البته لازم است بدانید که حداکثر اعتبار بیمه نامه برحسب مجموع سن بیمه گذار و مدت اعتبار قرارداد تعیین می شود. اگر حاصل این جمع بیشتر از ۷۰ شد، مدت اعتبار قرارداد کم می شود.

۶-   حداقل سرمایه فوت برای این بیمه نامه، ۱میلیون و حداکثر سرمایه، ۲۰۰ میلیون تومان است.

۷-   لازم به ذکر است که بیمه عمر ساده زمانی، به هیچ عنوان پوشش های اضافی را تحت حمایت خود قرار نمی دهد.

 

معرفی بیمه عمر ساده زمانی

10 out of 10
مطلب قبلیمطلب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 18 =