سرمایه‌گذاری آسان با معافیت مالیاتی بیمه عمرپاسارگاد

 مشخص نبودن نرخ و سربسته بودن داستان آشنا مالیات از موانع مهم شروع سرمایه‌گذاری است. شروع هر سرمایه‌گذاری همراه است با پرداخت مبلغ هنگفتی که عملا اصل سپرده‌گذاری را زیرسوال می‌برد. در واقع فرار از مالیات مانع بزرگی برای سرمایه‌گذاری‌های پرسود و پرمنفعت برای آینده ما و خانواده ما است. خبر خوب آن که با موافقت نمایندگان مجلس وجوه پرداختی بابت بیمه عمر از طرف موسسات بیمه از مالیات معاف شدند. به این معنا که از این پس با معافیت مالیاتی خدمات بیمه عمر پاسارگاد سرمایه‌گذاری آسان‌تر و بدون ریسک‌تر از همیشه خواهد بود.

در سال ۱۳۹۲ و طی بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم نماسندگان مجلس شورای اسلامی با بند ۳۶ این لایحه موافقت کردند تا از این پس هر بیمه‌گذار با آسودگی خاطر بتواند از سرمایه خود بدون کسر مبلغی نهایت استفاده را داشته باشد.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

گسترش بیمه عمر با حذف مانع مالیات

همان طور که گفته شد پرداخت مالیات یکی از موانع اصلی برای استفاده از بیمه عمر توسط متقاضیان بود. حال که قانون معافیت مالیاتی بیمه عمر به تصویب مجلس رسیده است ایجاد اندوخته مطمئن در انواع طرح‌های بیمه عمر ایمن‌ترین سرمایه‌گذاری ممکن با وجود نوسانات بازار خواهد بود.

 

معافیت مالیاتی بیمه عمر پاسارگاد
معافیت مالیاتی بیمه عمر پاسارگاد

با اصلاح انجام شده در ماده ۱۳۷، هزینه‌های درمانی پرداختی هر مؤدی بابت معالجه خود و یا همسر، اولاد، پدر، مادر، برادر و خواهر تحت تکفل در یک سال مالیاتی به شرط  این که دریافت کننده مؤسسه درمانی یا پزشک مقیم ایران باشد دریافت وجه را گواهی کند و چنان چه به تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به علت فقدان امکانات لازم معالجه در خارج از ایران صورت گرفته است پرداخت هزینه مزبور به گواهی مقامات رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران در کشور محل معالجه یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رسیده باشد. همچنین حق بیمه پرداختی هر شخص حقیقی به مؤسسات بیمه ایرانی بابت انواع بیمه‌های عمر و زندگی و بیمه‌های درمانی از درآمد مشمول مالیات مؤدی کسر می‌شود.

معافیت مالیاتی بیمه عمر
  • معافیت مالیاتی بیمه عمر
5

خلاصه

معافیت مالیاتی بیمه عمر !!! بهتر است بدانید پرداخت مالیات یکی از موانع اصلی برای استفاده از بیمه عمر توسط متقاضیان بود