مشاور بیمه در محل : بیمه در همین یک قدمی شماست!

در دنیایی که ترافیک امان مردم را بریده است و مشغله کاری وقت زیادی را برای رسیدگی به امور جانبی باقی نگذاشته است خدمت در محل یکی ارزنده‌ترین هدایایی است که هر شرکت می‌تواند به مشتریان خود ارائه دهد. خبر خوب این که دریافت بیمه‌نامه هم تنها با یک تماس مشاور بیمه در محل امکان‌پذیر شده است.

 

تماس سریع بیمه

 

مزایا و روند اعزام مشاور بیمه در محل

سفارش بیمه عمر در شرکت پاسارگاد چه به صورت فردی و چه به صورت گروهی و تحت عنوان یک سازمان فقط و فقط با یک تماس صورت می‌گیرد. در طرح مشاور بیمه در محل، شرکت پاسارگاد بعد از تماس متقاضی برترین کارشناسان خود را به محل اعزام می‌کند تا با ارائه انواع کاتالوگ، بروشور و جداول حاوی شرایط اخذ بیمه مشتری را جهت خرید بهترین بیمه‌نامه راهنمایی کند.

برخی از خدمات ما در محل به مشتریان

  • معرفی انواع بیمه‌نامه‌های عمر با توجه به درخواست متقاضی
  • تحویل جداول استعلام قیمت و توضیح کامل پیرامون مبلغ و شیوه قسط‌ بندی آن
  • عقد قرارداد در محل به صورت آنی
  • پیگیری مداوم کارشناسان بعد از عقد قرارداد
  • برگزاری جلسات مختلف جهت آگاهی بخشی به مشتریان یا اعضا سازمان‌ها

 

مشاوره بیمه در محل
مشاوره بیمه در محل

برای کسب اطلاعات بیش‌تر ازقسمت تماس با ما با کارشناسان بیمه عمر پاسارگاد تماس حاصل کنید. کارشناسان ما بدون فوت وقت در محل و جهت عقد قرارداد در خدمت شما خواهند بود.

کلمات مرتبط :

مشاوره در صنعت بیمه -مشاور هوشمند بیمه – مشاوره بیمه عمر – مشاوره بیمه عمر پاسارگاد – مشاور بیمه عمر – مرکز مشاوره بیمه عمر – نحوه مشاوره بیمه عمر – متن مشاوره بیمه عمر – خدمات مشاوره بیمه – مشاوره خدمات بیمه ای – مشاوره خرید بیمه عمر – مشاور حقوقی بیمه – مشاوره حقوقی بیمه

 

مشاوره بیمه در محل
  • مشاوره بیمه در محل
5

خلاصه

با یک تماس مشاوره بیمه در محل کار و یا منزل شما توسط کارشناسان خبره بیمه عمر پاسارگاد در ساعات مدنظر شما در سریعترین زمان ممکن