این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

مزیت های بیمه عمر و سرمایه گذاری

زمانی که شما قرار است بخشی از دارایی خود را در یک حرفه و یا صنعت سرمایه گذاری کنید، در مورد روش های پیشنهادی برای این منظور تحقیق کرده و در صورتی که متوجه شدید مزیت های ان نسبت به معایبی که دارد غالب است، تصمیم خود را نهایی خواهید کرد. در هر روش سرمایه گذاری اگر در ابتدا تحقیق نکرده و تمامی جوانب را نسنجید، ممکن است خسارت های مالی غیر قابل جبران را به دنبال بیاورد.

در مورد خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری نیز این حق شما است که بدانید سرمایه شما در این مسیر قرار است نهایتا چه مزیت هایی را به ارمغان بیاورد. این مقاله با هدف افزایش آگاهی شما نسبت به بیمه عمر و سرمایه گذاری تدوین شده است به این امید که انتخاب عاقلانه ای داشته باشید.

محاسن استفاده از بیمه عمر و سرمایه گذاری

۱-   بیمه گذار می تواند میزان سرمایه خود را در مدت اعتبار بیمه نامه افزایش دهد. ممکن است بیمه گذار در ابتدای خرید بیمه نامه، شرایط مالی خوبی نداشته و سرمایه کمی را بیمه کرده باشد. اکنون که اوضاع مالی وی ارتقا یافته است می تواند سرمایه خود را به هر میزان که بتواند زیاد کند.

۲-   در مورد پرداخت حق بیمه نیز بیمه گذار می تواند براساس شرایط مالی خود، پرداخت ها را تعیین نموده و براساس آن ها عمل کند. لذا در بیمه عمر و سرمایه گذاری پرداخت حق بیمه منظم الزامی ندارد.

۳-   نحوه پرداخت حق بیمه نیز به اختیار بیمه گذار بوده و در صورتی که بیمه گر موافقت کند، بر همان اساس عمل خواهد کرد.

۴-   توان نقد شوندگی بیمه عمر و سرمایه گذاری بسیار بالا است و این یک امتیاز فوق العاده محسوب می شود. ممکن است بیمه گذار در مدت اعتبار بیمه نامه، به سرمایه خود نیاز داشته باشد. در این حالت بدون نگرانی می تواند سرمایه خود را برداشت کند.

۵-   جالب است بدانید که در بیمه عمر و سرمایه گذاری هر زمان توان پرداخت حق بیمه را نداشتید، می توانید از بیمه گر درخواست نمایید تا مبلغ هزینه را از سرمایه اندوخته شده بردارد.

مزیت های بیمه عمر و سرمایه گذاری

10 out of 10
مطلب قبلیمطلب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =