این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

مزایای بیمه عمر و تامین آتیه نوزادان

اطمینان از آینده زندگی فرزندان، دغدغه هر والدینی است. آن ها نه تنها تمام تلاش خود را می کنند تا کودکان خود را در بهترین شرایط مالی و روانی بزرگ کنند بلکه همیشه نگران آینده آن ها هستند و دوست دارند وقتی فرزندانشان بزرگ شدند، یک پشتوانه مالی داشته باشند. برای این منظور، یکی از انواع بیمه هایی که می تواند یک پشتوانه برای فرزندان باشد، بیمه عمر و آتیه فرزندان است.

زمانی که فرزند شما به دنیا می آید، شما او را بیمه آتیه نموده و براساس قوانین قرارداد، ماهانه یا سالانه مبلغی را به عنوان حق بیمه پرداخت می کنید. این سرمایه برای فرزند شما باقی می ماند و سود سرمایه به آن اضافه می شود لذا زمانی که فرزند شما بزرگ شده و نیاز به یک سرمایه دارد، می تواند این سرمایه را استفاده کند.

نحوه پس انداز در بیمه آتیه فرزندان

از زمانی که فرزند خود را بیمه می کنید، معمولا تا دو سال اول باید شما حق بیمه تعیین شده را پرداخت کنید تا در حساب فرزندتان قرار گیرد و سود این دو سال کمی بیشتر از سود در سال های آینده است که سود بیمه نیز به سرمایه اضافه خواهد شد. میزان حق بیمه پرداختی توسط خود والد تعیین می شود ولی یک حداقلی برای این میزان تعیین شده است. همچنین مدت بیمه آتیه در قرار داد تعیین می شود که تا چه زمانی اعتبار داشته باشد.

مزیت های بیمه آتیه فرزندان

این بیمه نامه علاوه بر این که سرمایه ای برای فرزند شما است مزیت های دیگری هم دارد:

۱-     دریافت سود تعیین شده

از زمانی که شما فرزند خود را بیمه نموده و شروع به پرداخت حق بیمه می کنید، سودی برای این حق بیمه در نظر گرفته می شود که به حساب بیمه فرزند واریز می شود. لذا والدین باید قبل از اقدام به بیمه نمودن فرزند، شرایط شرکت های مختلف بیمه را بررسی نموده و بهترین را انتخاب کنند. این سرمایه همراه با سود پس از اتمام اعتبار قرارداد قابل برداشت است.

۲-    دریافت نمودن وام

در بیمه آتیه فرزندان شما از سال دوم می توانید بدون نیاز به ضامن و… وام دریافت نمایید که مبلغ وام بسته به مبلغ سرمایه گذاری شده دارد که مثلا شما می توانید تا ۹۰ درصد از مبلغ سرمایه گذاری شده را وام دریافت نمایید.

۳- کسب سود خالص

در بیمه آتیه سودی که ارائه می شود کاملا خالص و بدون در نظر گرفتن مالیات و عوارض  است.

حتما بخوانید :

 

امتیار مطلب

10 out of 10
مطلب قبلیمطلب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 10 =