آشنایی با مراحل خرید بیمه عمر پاسارگاد

خرید بیمه‌نامه عمر در وب سایت‌های نماینده شرکت پاسارگاد امکان‌پذیر است اما روند آن به صورت کاملا آنلاین صورت نمی‌پذیرد. در واقع ثبت سفارش یکی از زیرمجموعه‌های بیمه عمر و آتیه بر خلاف خرید یک محصول به صورت اینترنتی مراحل خاص خود را دارد و به سادگی  اتمام نمی‌پذیرد. علت این موضوع هم مشخص است. قرارداد بیمه عمر یک قرارداد بلندمدت است که نیاز به توافق طرفین دارد. چون نیاز است هر دو طرف نسبت به جزئیات بیمه و شرایط آن در برهه زمانی مشخص شده آگاه شده باشند باید مراحل خرید بیمه عمر پاسارگاد مطابق با موارد زیر به صورت خلاصه طی شود:

۱-      قبول شرایط ثبت نام

۲-      ثبت اطلاعات بیمه گذار و بیمه شده

۳-      انتخاب و تکمیل شرایط و پوشش های مورد تقاضا

۴-      انتخاب و تکمیل مدت بیمه و مبلغ پرداختی

۵-      تکمیل اطلاعات تماس

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

اکنون به صورت جزئی‌تراین مراحل را تشریح می‌کنیم.

گام اول: تنظیم جدول بیمه عمر

در خرید بیمه هم دقیقا مثل خرید هر نوع کالای دیگری باید آگاهی کامل بابت مبلغی که پرداخت می‌شود وجود داشته باشد.  برای خرید بیمه عمر پاسارگاد تنها کافی است جدول بیمه خود را از بخش استعلام بیمه عمر تنظیم کنید. در این بخش فرم مربوطه را پر می‌کنید و کارشناسان ما ظرف ۴۸ ساعت جدول اختصاصی مربوط به شما را ایمیل خواهند کرد.

گام دوم: تنظیم فرم پرسشنامه بیمه عمر

فرم پرسشنامه به صورت پیش فرض در سایت موجود است و می‌توانید پس از تنظیم جدول عمر آن را دانلود نمایید. پس از تکمیل فرم پرسشنامه  تصویر آن را به همراه تصویر کارت ملی فرد بیمه شونده برای ما ارسال کنید. کافی است توسط تلفن همراه خود و یا اسکنر در صورت وجود از پشت و روی فرم مربوطه عکس بگیرید و به وسیله لینک تلگرام موجود برای ما ارسال کنید. دقت داشته باشید که اطلاعات فرم در تصاویر مربوطه واضح باشند.

گام سوم: پرداخت قسط اول حق بیمه

بعد از بررسی پرسشنامه کارشناسان بیمه پاسارگاد حداکثر تا ۴۸ ساعت با شما تماس می‌گیرند و اطلاعات حساب بانکی را جهت پرداخت در اختیار شما قرار می‌دهند. رسید مربوط به پرداخت را می‌توانید از طریق راه‌های مختلفی که کارشناسان ما به شما معرفی خواهند کرد ارسال کنید.

گام آخر: صدور بیمه‌نامه

تمامی مدارک گفته شده یعنی فرم پرسشنامه،  تصویر کارت ملی و فیش پرداخت بانکی حق بیمه در اختیار واحد صدور شرکت بیمه پاسارگاد قرار خواهد گرفت و بعد از چند روز کاری درب منزل ارسال می‌شود.

 

مراحل خرید بیمه عمر
مراحل خرید بیمه عمر
مراحل خرید بیمه عمر پاسارگاد
  • مراحل خرید بیمه عمر پاسارگاد
5

خلاصه

مراحل خرید بیمه عمر پاسارگاد !!! خرید بیمه‌نامه عمر در وب سایت‌های نماینده شرکت پاسارگاد امکان‌پذیر است اما روند آن به صورت کاملا آنلاین صورت نمی‌پذیرد