مدت بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد

سیستم بیمه عمر یک نظام کاملا افزایشی است. نظامی کامل که کمبودهای بخشی از آن به واسطه تسهیلاتی که در بخش‌های دیگر در نظر گرفته شده است جبران می‌شود. این نظام تقریبا بی‌نقص با بازدهی خوبی که در دوران بازنشستگی،  بیماری،  بروز حوادث و از کارافتادگی دارد رضایتمندی بسیاری از بیمه‌گذاران را به دنبال داشته است. طوری که نگرش افراد نسبت به پرداخت حق بیمه‌ای که به صورت کاملا منعطف قابل پرداخت است تغییر یافته و این آگاهی وجود دارد که پرداخت اقساط آن از طرف بیمه‌گذار ضمانت شرکت پاسارگاد در تامین آینده شما و خانواده شما خواهد بود.

اما یکی از سوالات متداول در استفاده از طرح‌های مختلف ما مدت بیمه عمر و دوره پرداخت اقساط  آن است. سوالی که در ادامه به تشریح پاسخ آن پرداخته‌ایم.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

مدت زمان بیمه‌نامه عمر و پرداخت اقساط آن

مدت زمان تشکیل سرمایه در صندوق سرمایه‌گذاری پاسارگاد بین سه تا سی سال است. یعنی بیمه‌گذار سه تا سی سال فرصت دارد تا به هر اندازه‌ای که مایل است اندوخته اولیه خود را برای پرداخت مستمری دوران بازنشستگی افزایش دهد.

بدیهی است هر چه قدر که مدت بیمه‌نامه در قرارداد شما بیش‌تر باشد شما به عنوان بیمه‌گذار ملزم به پرداخت اقساط بیش‌تری به عنوان حق بیمه خواهید بود. در عوض اندوخته شما در پایان مبلغ بیش‌تری خواهد بود و در آینده نزدیک پس از سررسید قرارداد مبلغ بیش‌تری به صورت مستمری به شما تعلق خواهد گرفت.

 

مدت بیمه عمر پاسارگاد
مدت بیمه عمر پاسارگاد

ضمنا با انتخاب مدت زمان بالاتر برای بیمه نامه این امکان برای شما فراهم است تا درهر زمان که بخواهید بسته به قرار دادی که با شرکت منعقد شده است درخواست بازخرید بیمه را بدهید و اندوخته بیمه نامه را دریافت کنید. توجه داشته باشید زمانی که مدت زمان بیمه نامه کم باشد برای افزایش آن می بایست صحت وضعیت سلامت شما برای شرکت بیمه پاسارگاد به صورت منطقی اثبات شود.

مدت بیمه عمر
  • مدت بیمه عمر
5

خلاصه

سیستم بیمه عمر یک نظام کاملا افزایشی است. یکی از سوالات متداول در استفاده از طرح‌های مختلف ما مدت بیمه عمر و دوره پرداخت اقساط  آن است.