محاسبه درصد سود مستمری بیمه نامه عمر پاسارگاد

سود مستمری بیمه عمر

به صورت طبیعی و بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که دولت‌های مختلف برای بازنشستگان پیش‌بینی می‌کنند این دوره باید یکی از پرافتخارترین دوران عمر یک بازنشسته باشد؛ اما انگار بازنشسته با وجود ضعف‌ها و شکاف‌های موجود در جامعه امروز به جای این که زندگی تازه‌ای را در کمال آسایش آغاز کند در عمق دره افسردگی و سراشیبی‌های مشکلات آن سقوط می‌کند.

این کمبودها خواسته یا ناخواسته بازنشستگان را درگیر می‌کند. یکی از اقدامات تحسین‌برانگیز شرکت پاسارگاد ارائه بیمه عمر مکمل بازنشستگی به آن دسته از کارمندانی است که از همین حالا به فکر جبران خلا و کمبودهای احتمالی آینده خود در دوران میان سالی و کهن سالی هستند.

در سازوکار بیمه بازنشستگی پاسارگاد که زیرمجموعه بیمه عمر و آتیه است بعد از دوران مشخصی اندوخته سرمایه‌گذاری شده به بیمه‌گذار(در صورت درخواست) اعطا می‌شود و در کنار آن سود مستمری بیمه عمر نیز احتساب و واریز خواهد شد. اما شیوه پرداخت مستمری و محاسبه درصد سود مستمری چگونه است؟

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

درصد سود پرداختی مستمری به بازنشستگان

در بیمه‌نامه مکمل بازنشستگی، بیمه‌شده بعد از گذشت حداقل سه سال از شروع سرمایه‌گذاری خود در صندوق بیمه پاسارگاد می‌تواند درخواست پرداخت مستمری را از محل اندوخته خود داشته باشد. بیمه‌گذار می‌تواند این مبلغ را به صورت مستمری یا یک‌جا دریافت کند. این مستمری به صورت مداوم حداقل طی پنج سال و حداکثر به صورت مادام‌العمر پرداخت خواهد شد.

سود مستمری بیمه عمر پاسارگاد
سود مستمری بیمه پاسارگاد

اما در این میان درصد سود مستمری متغیر خواهد بود. به این شکل که اگر زمان درخواستی شما برای دریافت مستمری دوره ۵ ساله باشد میزان سودی که به اندوخته شما به صورت همزمان تعلق می‌گیرد با نرخ سود‌های بانکی متعارف برابر خواهد بود. هر چه قدر که مدت زمان دریافت مستمری شما طولانی‌تر باشد مبلغی که شرکت می‌تواند از محل اندوخته پرداخت کند کم‌تر خواهد شد؛ اما درصد سودی که به اندوخته شما تحت عنوان سود مستمری تعلق می‌گیرد افزایش می‌یابد. به این شکل با افزایش پلکانی سود مستمری بیمه نامه عمر کم شدن مبلغ مستمری ماهانه نیز جبران خواهد شد.

سود مستمری بیمه عمر
  • سود مستمری بیمه عمر
5

خلاصه

سود مستمری بیمه عمر !!! با افزایش پلکانی سود مستمری بیمه عمر کم شدن مبلغ مستمری ماهانه نیز جبران خواهد شد.