شروعی آینده‌دار با سود تضمینی بیمه عمر پاسارگاد

با خروج فرزندان از دوران کودکی و ورود به سنینی که اهمیت تحصیل، شغل و ازدواج برای آن‌ها مطرح می‌شود دلنگرانی‌ها هم بیش‌تر و بیش‌تر می‌شوند. فکرسرپناهی برای آینده، محلی مناسب و شرایطی ایده‌آل برای تحصیل و سرمایه کافی برای خرید مسکن و سپس ازدواج از دغدغه‌های خانواده‌هایی است که مدیریت امورات امروز آن‌ها را از پس‌انداز برای فردا فرزندان آن طور که باید و شاید بازمی‌دارد. اگر بیمه عمر پاسارگاد را برای امروز فرزندان خود انتخاب می‌کنید می‌توانید با خیال راحت آینده آن‌ها را به واسطه سود تضمینی بیمه عمر به ما بسپارید.

باورنکردنی است؛ اما پوشش‌های متعدد بیمه‌ای پاسارگاد در کنار دریافت وام که هر لحظه از محل اندوخته بیمه‌گذاران قابل پرداخت است امکانات مهم‌تری را هم به مشتریان خود ارائه می‌دهد. مهم‌تر از همه آن‌ها سود تضمینی شرکت پاسارگاد به آن دسته از بیمه‌شدگانی است که می‌خواهند همزمان با بهره‌مندی از پوشش بیمه در فعالیت اقتصادی و سود آن شریک باشند. از این رو پاسارگاد سود تضمینی را به سرمایه‌گذاران خود وعده می‌دهد و متعهد می‌شود بر اساس شرایطی که در ادامه بدان پرداخته می‌شود بعد از اتمام دوره مشخص شده و به واسطه سود تضمینی سرمایه شما قطعا چند برابر شود.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

موارد مربوط به سپرده و سود بیمه عمر

بیمه عمر و عملیات بیمه‌گری چیزی جز جریان وجوه و پرداخت آن در صورت بالفعل شدن تعهدات نیست. لذا همه چیز در اینجا شامل موارد مالی و سود و سپرده بیمه‌گذار است. اکنون سود تضمینی بیمه نامه‌های عمر ۱۶ %  برای دوسال اول، ۱۳ % برای دو سال دوم و ۱۰% برای پس از آن از سوی بیمه مرکزی تعیین شده که ممکن است در سال‌های آتی و متناسب با سیاست‌های آینده تغییر کند.

نرخ‌های معرفی شده سود توسط شرکت پاسارگاد به صورت سود تضمینی است و شرکت های بیمه در کم‌ترین حالت سود دهی می‌بایست این نرخ‌ها را رعایت کنند. این در حالی است که با توجه به ماهیت رقابتی صنعت بیمه شرکت‌ها همواره اقدام به پرداخت سود‌های مشارکت در منافع می‌کنند. هرچند این نرخ ها و به ویژه نرخ مشارکت در منافع به صورت شناور بوده و از شرکتی به شرکت دیگر تفاوت دارند اما بخش اعظم این سودها به صورت تضمینی و ۱۶% است. ما این سود را به شما تضمین می‌کنیم!

 

سود تضمینی بیمه عمر پاسارگاد
سود تضمینی بیمه عمر پاسارگاد

درباره سود تضمینی ببیش‌تر بدانید…

در حالتی که شرکت بیمه‌ای ادعا می‌کند که نرخ سودی بالا به شما ارائه می دهد شما به عنوان یک بیمه‌گذار آگاه در نظر داشته باشید که میانگین ضریب خسارت برای شرکت‌های بیمه در حدود عددی بالای ۷۵% است. (در عین حال توجه کنید که این نرخ نشان دهنده میانگین صنعت است و برخی شرکت های بیمه دارای ضریب خسارت بیش از ۱۰۰% نیز هستند) بنابراین پرداخت سود ۲۵ درصد یا بالاتر برای شرکت بیمه مقدور نخواهد بود.

بنابر آنچه که گفته شد به شرکت‌هایی که با سودهای نجومی قصد فریب دادن شما را دارند توجه نکنید!

 

سود تضمینی بیمه عمر
  • سود تضمینی بیمه عمر
5

خلاصه

اگر بیمه عمر پاسارگاد را برای امروز فرزندان خود انتخاب می‌کنید می‌توانید با خیال راحت آینده آن‌ها را به واسطه سود تضمینی بیمه عمر به ما بسپارید.