اهداف بیمه عمر پاسارگاد

هدف ما ایجاد نوعی شبکه ایمنی جهت کمک به اهداف مالی خانواده ها همچون پرداخت وام، درآمد زایی، پرداخت هزینه های پزشکی، تحصیلی و … است. پیوستن به جامعه بیمه عمر، نیازمند درک عمیق شما از آینده تان است. اهداف بیمه عمر پاسارگاد کد ۷۴۴۱۲ بر اساس اهداف و نیاز های بیمه گذار تعیین و اجرا می شود. این بیمه نامه طراحی شده جهت ایجاد حفاظت های مالی در دراز مدت بوده و مبالغ آن ثابت است.

چشم انداز بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد یک فرصت انتخاب در زمان مناسب است. در صورتی که بر اساس وضعیت زندگی فعلی خود تصمیم به خرید یا عدم خرید بیمه عمر گرفته اید، بایستی در آینده مدت زمان طولانی تری برای رسیدن به اهداف بلند مدت خود صبر کنید. بیمه عمر به عنوان نوعی حفاظت و تامین نامه برای آتیه هر یک از افراد جامعه طراحی شده است که درآمد ها و ریسک های زندگی و آینده شما را از قبیل پوشش ها و حمایت های خانوادگی، تضمین پرداخت هزینه های تحصیلی و … را تحت پوشش قرار می دهد.

نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد

نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد کد ۷۴۴۱۲ به عنوان شعبه معتبر و مورد تایید است که مزایای متعدد و بیشماری برای مخاطبان خود در نظر دارد.

بیمه عمر یکی از ارکان تامین مالی اشخاص است.
به عنوان یک ابزار مدیریت ریسک در آینده ای نه چندان دور است.
4 شخص از بیمه عمر نفع می برند: بیمه گر، صاحب، بیمه شده و ذینفع.

نمودار بیمه عمر

بیمه شده 90%
سرمایه 80%
پوشش های بیمه 60%

به دلیل وابستگی ها، در صورتی که دارای شریک زندگی، فرزند یا کسی که متکی به درآمد شما دارید، نیازمند بیمه عمر خود هستید.

در صورتی که بدهی دارید یا نیازمند برداشت وام مسکن و پوشش دادن هزینه های مراسم تشییع دارید، بیمه عمر می تواند به شما کمک کند.

انواع بیمه عمر پاسارگاد شامل : سپرده گذاری، بازنشستگی، بیمه آتیه فرزندان، بیمه عمر خانواده، بیمه فوت، دریافت وام و معافیت از مالیات است.

شما می توانید در کمتر از چند دقیقه سفارش خود را ثبت و از مشاوره رایگان برای یک عمر دریافت هزینه های پوشش، حوادث، بستری و موارد بحرانی دیگر بهره مند شوید.

پس ار فوت بیمه گذار، ذینفعان و افراد تحت تکفل فرد مورد نظر می توانند از تمامی مزایای آن برخوردار شوند.

هر قرارداد بیمه عمر دارای یک بیمه گذار و یک یا چند ذینفع است که بسته به نوع آن، همه این افراد می توانند از مزایای بلند مدت و مادام العمر آن بهره مند شوند.