معرفی تسهیلات وام بیمه عمر؛ دنیایی از مزایا!

تسهیلات وام بیمه عمر پاسارگاد

باورهای سرمایه‌گذاری و سودی که باید به صورت منطقی به دنبال آن باشد باعث شده است مردم همیشه به دنبال مرجعی مطمئن برای ذخیره پول خود، هر چند اندک باشند. مدتی است با ظهور موسسات و شرکت‌هایی که مدعی پرداخت سود حسابی به دنبال سرمایه‌گذاری هستند مردم نسبت به ماهیت سپرده‌گذاری بدبین شده‌اند و ترجیه می‌دهند با شرکت در فعالیت‌های اقتصادی به صورت خصوصی از سرمایه خود کسب درآمد کنند. اما حالا با وجود بیمه عمر و دنیایی از مزایا که بدون معطلی در اختیار بیمه‌گذاران قرار می‌گیرد خیال سرمایه‌داران تخت شده است؛ چرا که می‌توانند در کنار بهره‌مندی از خدمات بیمه از صندوق سرمایه‌گذاری برای ذخیره سرمایه استفاده کنند و در عین حال از تسهیلات وام بیمه عمر نیز لذت ببرند!

شاید اعطا وام با شرایط  باورنکردنی و با این سهولت در سیستم بیمه عمر پاسارگاد بزرگ‌ترین مزیت آن نسبت به سایر راه‌های سرمایه‌گذاری باشد. تسهیلات وام بیمه عمر به شما این امکان را می‌دهد که پیش از اتمام  قرار داد بیمه نامه و هر زمان که به منبع مالی نیاز داشتید بتوانید از اندوخته سرمایه خود وام دریافت کنید.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

منبع وام در بیمه عمر از کجا تامین می‌شود؟

درسیستم بیمه عمر یمه گذار می تواند از مبالغی که به عنوان حق بیمه پرداخت کرده است و در طی مدت بیمه نامه به آن سود نیز تعلق گرفته است  بدون بازخرید بیمه نامه از آن استفاده کند. البته بهره‌مندی از این وام شرایط و ضوابط خود را دارد که در ادامه و در قالب سوالاتی بدان پاسخ می‌دهیم.

شرایط دریافت وام برای متقاضی به چه صورت است؟

برای دریافت وام باید متقاضی این شرایط را داشته باشد:

۱٫      مبلغ وام تا سقف ۹۰ درصد ارزش بازخریدی بیمه نامه عمر در پایان ماه ششم به بیمه گذار پرداخت می شود.

۲٫      باز پرداخت وام دریافت شده حداکثر طی ۳۶ قسط و سه سال است.

۳٫      سود تعلق گرفته به وام بیمه عمر حداکثر ۴ درصد بیش از سود تضمینی است که به اندوخته این بیمه نامه تعلق می گیرد.

 

وام بیمه عمر
وام بیمه عمر

چه زمانی برای دریافت وام بهتر است؟

بیمه عمر به درازا یک عمر می‌تواند به طول انجامد. از این رو ممکن است هر زمان بیمه‌گذار برای دریافت تسهیلات وام بیمه عمر درخواست دهد. امکان دریافت وام این اجازه را می دهد که بدون بازخرید بیمه نامه و محروم شدن از مزایای و پوشش های آتی این بیمه نامه در طی مدت قرارداد از این اندوخته استفاده کنید.

دریافت وام در آغوش پوشش‌های بیمه‌ای!

از آن جایی که پرداخت وام از اعتبار صندوق بیمه نامه خود بیمه گذار تهیه می‌شود  نیاز به هیچ تضمینی ندارد و بدون هر گونه تشریفاتی طی چند روز کاری به حساب بیمه گذار واریز می‌شود. از همه مهم‌تر دریافت تسهیلات وام بیمه عمر هیچ تاثیری بر پوشش‌های بیمه‌ای نمی‌گذارد.

 

تسهیلات وام بیمه عمر
  • تسهیلات وام بیمه عمر
5

خلاصه

تسهیلات وام بیمه عمر !!! شاید اعطا وام با شرایط  باورنکردنی و با این سهولت در سیستم بیمه عمر پاسارگاد بزرگ‌ترین مزیت آن