تخفیف بیمه اموال؛ پیشکشی از سوی بیمه عمر پاسارگاد

در اغلب موارد انتخاب‌های ما محدود به دو یا چند چیز است که دست و پای ما را برای داشتن همزمان چند چیز دلخواهمان می‌بندد. اما شاید بیمه عمر پاسارگاد از معدود مواردی باشد که با داشتن آن برای یک بار هم که شده است میتوانیم همه چیزهای خوب را در کنارهم داشته باشیم و تجربه کنیم.  یکی از مواردی که شرکت پاسارگاد را نسبت به همه رقبا متمایز می‌کند پیشتازی آن در ارائه خدماتی بی‌نظیر به مشتریان در کنار بیمه عمر است. خدماتی که با وجود آن‌ها پوشش بیمه‌ای همچنان به قوت خود باقی خواهد ماند. تخفیف بیمه اموال پیشکشی از سوی بیمه عمر پاسارگاد به بیمه‌گذارانی است که شما بعد از خرید بیمه عمر و آتیه از آن بهره‌مند خواهید شد. طبق مصوبه شرکت خریداران محترمی که از بیمه عمر پاسارگاد استفاده می‌کنند در صورت تمایل به استفاده از بیمه اموال از تخفیفات قابل توجهی برخوردار خواهند شد.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

شرایط تخفیف بیمه اموال پاسارگاد

تخفیف‌های ویژه‌ای که برای شما در نظر گرفتیم در بیمه‌های شخص ثالث و بدنه اتومبیل، آتش سوزی منزل مسکونی، حوادث انفرادی و بیمه‌های درمان مسافرت برای خارج از کشور هستند. در جدول زیر اطلاعات جامعی درباره تخفیف‌ بیمه اموال مشاهده می‌کنید. همان طور که مشاهده می‌کنید بر اساس اطلاعات جدول به هر میزان که اندوخته بیمه نامه افزایش می‌یابد به همان اندازه نیز بر میزان تخفیفات افزوده می‌شود.

تخفیف بیمه اموال پاسارگاد
تخفیف بیمه اموال پاسارگاد

( دقت داشته باشید که تخفیف‌های مربوط به بیمه نامه ثالث خودرو تا اطلاع ثانوی به دستور بیمه مرکزی قابل ارائه نخواهد بود)

جدول تخفیف بیمه اموال
جدول تخفیف بیمه اموال
تخفیف بیمه اموال
  • تخفیف بیمه اموال
5

خلاصه

تخفیف بیمه اموال پیشکشی از سوی بیمه عمر پاسارگاد به بیمه‌گذارانی است که شما بعد از خرید بیمه عمر و آتیه از آن بهره‌مند خواهید شد.