در تمام دنیا تولید گیاهان از جمله گیاهان زراعی، میوه های باغی، سبزیجات و حتی گیاهانی که در علم پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند بر عهده کشاورزان است. علی رغم این که اهمیت این حرفه بر هیچ کس پوشیده نیست اما متاسفانه کشاورزان قشر ضعیف جامعه را از نظر مالی تشکیل می دهند چرا که محصولات آن ها با کمترین قیمت خریداری شده و سپس واسطه ها محصولات را با بیشترین قیمت در بازار  فروخته و سودی که باید نصیب کشاورز شود، به واسطه ها خواهد رسید. لذا بد نیست که نگاهی به برخی از سختی ها و مشکلات کشاورزان داشته باشیم:

بیمه عمر کشاورزان
بیمه عمر کشاورزان

۱- همان گونه که بیان کردیم کشاورزان از نظر معیشتی در شرایط سختی زندگی می کنند. درآمد آن ها حتی برای اداره امور زندگی کافی نیست  این افراد نمی توانند پس اندازی برای روز مبادا و یا حتی برای تامین آینده فرزندان خود داشته باشند.

۲- محیط کار این افراد در زمین و تحت تاثیر عوامل محیطی مختلف قرار دارد. متاسفانه بارها شنیده ایم که برخی از مزارع و باغات کشاورزی تحت تاثیر رعد و برق، دمای زیاد، بارندگی های بیش از حد و…. آسیب دیده و تمامی محصول کشاورز از بین رفته است. کشاورز چندین ماه وقت خود را برای کشت و زرع صرف کرده تا با نتیجه دادن تلاش هایش، درآمدی به دست بیاورد اما با اتفاقاتی که بیان شد نه تنها زارع سودی به دست نمی اورد بلکه هزینه هایی که برای داشت کاشت و داشت محصول صرف کرده، هدر رفته است.

۳- از طرف شرایط بازار و حتی سیاست کشور بر روی میزان فروش کشاورز تاثیر می گذارد. ممکن است محصولی که سال قبل با بهترین قیمت فروش رفته است امثال مورد استقبال قرار نگرفته و یا به دلیل وفور آن محصول، بهای آن ها کاهش یافته است. بنابراین کشاورز در این زمان ضرر خواهد کرد.

۴- کشاورزان خیلی سریع تر از انچه تصور می کنید قوای بدنی خود را از دست داده و از کارا فاتاده می شوند. اکنون این سوال مطرح می شود که کشاورزی که ماهانه درآمد ثابتی ندارد بعد از بازنشستگی چگونه باید مخارج زندگی را تامین کند؟

۵- و….

حمایت بیمه عمر از کشاورزان

متاسفانه باید این واقعیت را قبول کرد که کشاورزی اگر چه لذت بخش ترین شغل دنیاست ولی علی رغم سختی هایی که دارد، کم درآمدترین شغل دنیا به حساب می آید. اما این بدان معنا نیست که کشاورزان دست از این حرفه بکشند بلکه با خرید بیمه عمر می توانند همیشه در طول زندگی از یک حامی مالی قوی برخوردار باشند که نه تنها به تامین مخارج زندگی و مخارج درمان در زمان بیماری کمک می کند بلکه یک سرمایه برای فرزندان و حتی برای خود فرد جهت شروع کسب و کار خواهد بود.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر کشاورزان
  • بیمه عمر کشاورزان
5

خلاصه

بیمه عمر کشاورزان !!! کشاورزان محترم آیا می دانید با نخریدن بیمه عمر چه خسارت هایی را در زندگی متحمل خواهید شد؟