با بیمه عمر کارگران پاسارگاد هر روز روز کارگر است

مشکلات اقتصادی که روزانه گریبان‌گیر کارگران زیادی می‌شود تبدیل به تیتر اول خبرها شده است. اوضاع و احوال ناخوش بازار و دست خالی کارفرمایان اوقات کارگران را هم تلخ کرده است. یک کارگر مشغول به کارجان و جسمش را در این مسیر می‌گذارد و به مرور زمان در حالی که ایستاده‌ است فرطوط و فرسوده می‌شود. احتمال رخداد حوادثی که در زندگی هر فرد پنجاه پنجاه است در زندگی کارگری تا مرز ۱۰۰ درصد می‌رسد؛ حوادثی که به دلیل بی‌توجهی، عدم رعایت مقررات ایمنی و یا بدشانسی کارگر او را زمین‌گیر می‌کنند. در چنین مواقعی همان مبلغی که کارگر روزمزد به عنوان دستمزد دریافت می‌کرد قطع می‌شود. با این آمار حوادث شغلی در ایران احتمالا کلاه کارگران بعد از چند سال فعالیت مفید پس معرکه است!

کارگری از آن دست مشاغل پرزحمتی است که واقعا عمر انسان را کوتاه می‌کند. هیچ تضمینی وجود ندارد که کارگر حتی با رعایت نکات ایمنی و استفاده از پوشش‌های خاصی نظیر لباس و کلاه ایمنی باز هم در جریان حوادث آسیب جدی نبیند. مهم‌تر از آسیب‌دیدگی هزینه‌های درمانی بالایی است که به طور معمول کسی جز خود کاگر عهده‌دار آن نخواهد بود. وقت آن رسیده است که خود کارگران دست به کار شوند و با اقدام برای اخذ بیمه‌نامه عمر کارگران پاسارگاد خودشان ضامن رفاه خانواده خود در شرایط ناگوار باشند.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه کارگران پاسارگاد؛ بیمه‌ای برای تمام فصول عمر

بیمه کارگران از آن دسته بیمه‌های عمری است که تمام فصول عمر یک کارگر را پوشش می‌دهد. کارگر به مرور زمان و با افزایش سن توان کافی را برای ادامه فعالیت نخواهد داشت. در این حالت بیمه عمر کارگران پاسارگاد با پوشش ازکارافتادگی هزینه‌های لازم برای تامین مخارج خانواده را تامین می‌کند. مهم‌تر از آن پوشش پزشکی بیمه عمر کارگران پاسارگاد است که اگر احیانا کارگر نیاز به درمان داشت می‌تواند از اندوخته بیمه کارگران استفاده کند.

پوشش پزشکی بیمه کارگران پاسارگاد

در بیمه عمر پاسارگاد هر واقعه ناگهانی که ناشی از عاملی خارجی و بدون قصد و دخالت کارگر باشد و منجر به آسیب و جراحت، فوت یا ازکارافتادگی شود حادثه خوانده می‌شود. افراد بالای ۱۲ سال می‌توانند با بیمه عمر کارگران پاسارگاد خود را بیمه و با پرداخت حق بیمه در مواقع لزوم از سرمایه خود استفاده کنند.

به جز اتفاقاتی که در دایره تعریف حادثه قرار می‌گیرد  یک کارگر به دلیل فشار کاری و با کهولت سن دچاربیماری‌های مختلف فیزیکی و ازکارافتادگی می‌شود. پاسارگاد خدمات لازم را برای تامین هزینه‌های پیش رو این افراد ارائه می‌دهد.

 

بیمه عمر کارگران پاسارگاد
بیمه عمر کارگران پاسارگاد

خدمات وام به کارگران

پس از پرداخت حداقل ۲۰ هزار تومان به عنوان حق بیمه در ماه بعد از مدتی سرمایه شما با احتساب سود مشارکت به مبلغ قابل توجهی می‌رسد که بدان وام هم تعلق می‌گیرد. کارگر و خانواده او می‌توانند از محل اعتبار سرمایه خود بدون نیاز به ضامن و در مدت زمان کوتاهی جهت اداره امور خود وام دریافت کنند.

حق بیمه را می‌توان با تعیین مبلغی به صورت منعطف در ماه، به صورت سه ماهه، شش ماهه و سالانه پرداخت کرد.

با بیمه کارگران بازنشستگی معنایی ندارد!

شاید بزرگ‌ترین نگرانی کارگران مسائل اقتصادی مربوط به بعد از بازنشستگی باشد. پوشش و حمایت وزارت کار از کارگران در سنین بالاتر کفایت خرج و مخارج را نمی‌دهد و کارگران باید خودشان به دنبال پشتیبانی برای دوران بازنشستگی و از کارافتادگی  باشند. در طول مدت زمان مشخص شده سرمایه اولیه با تعلق سود رشد داشته و بنابراین در دوران بازنشستگی کارگر مبلغ مازاد بر اندوخته اولیه را دریافت خواهد کرد. البته امکان بازخرید بیمه‌نامه و دریافت سرمایه اولیه در هر زمان که مایل بودید وجود دارد.

 

بیمه عمر کارگران
  • بیمه عمر کارگران
5

خلاصه

بیمه عمر کارگران از آن دسته بیمه‌های عمری است که تمام فصول عمر یک کارگر را پوشش می‌دهد و مزایای بسیاری را دارد که با آن آشنا می شوید