با بیمه عمر کارمندان پاسارگاد درتمام عمر کارفرما خود باشید

زندگی تکراری و کلیشه‌ای کارمندی، با تمام رفت و آمد‌های سرموقع، کارهای ثابت و مدت زمان کاری غیرمنعطف و خسته‌کننده‌اش برای خیلی‌ها کابوس است. هر چند که بحران بیکاری در کشور باعث شده افراد به هر کاری با هر شرایط تن در دهند اما کارمندی از آن دسته شغل‌هایی است که افسردگی و پژمردگی زودرس برای خیلی‌ها به دنبال داشته است. البته جای شکرش باقی است که حقوق کارمندی دقیقا مثل فضا بی‌روح و بی‌تنوعی که دارد ثابت است و معمولا کارمندان از حیث درآمد با مشکل جدی روی به رو نیستند. اما همان طور که می‌دانید حادثه خبر نمی‌کند و اتفاقا همیشه در کمین ما است!

بیمه عمر کارمندان
بیمه کارمندان

همان طور که زلزله قابل پیش‌بینی نیست و به همین دلیل ساختمان‌ها باید استاندارد ضدزلزله بودن را داشته باشند اوضاع شغلی و زندگی کارمندان را هم خطرات مختلفی تهدید می‌کند که گاهی اصلا قابل پیش‌بینی نیستند. اگر شما هم یک کارمند دولتی یا غیردولتی هستید می‌توانید با بیمه عمر پاسارگاد برای کارمندان حتی در زمان از کارافتادگی و قطع حقوق سرمایه‌ای برای زندگی خود داشته باشید و به عبارت دیگر با استفاده از این سرمایه کارفرما خود باشید!

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

چرا بیمه عمر پاسارگاد کارمندان ؟

بیمه عمر برای کارمندان پیش از این که یک بیمه باشد یک صندوق سرمایه‌گذاری است که کارمندان می‌توانند بخشی از سرمایه خود را در آن بیاندوزند. دقیقا مشابه سایر بیمه‌های عمر پاسارگاد کارمندان با واریز مبلغی از مازاد حقوق خود به صورت ماهانه به عنوان حق بیمه واریز می‌کنند و در منافع این سرمایه‌گذاری مشارکت خواهند داشت. سرمایه‌گذاران می‌توانند بعد از پرداخت قسط ششم حق بیمه نسبت به بازخرید و دریافت سرمایه و سود خود اقدام کنند.

بیمه عمر برای کارمندان ؛ یک پشتیبان درست و درمان

مهم‌ترین مزیت این بیمه‌نامه امکان دریافت وام در حالی است که پوشش بیمه‌ای همچنان برای بیمه‌گذار حفظ خواهد شد. بنابراین بیمه کارمندان پاسارگاد در حکم یک سرمایه دائمی است تا در صورت نیاز از منابع آن برای خرید خودرو، خرید خانه، تعویض وسایل منزل و حتی اداره امور زندگی و تامین مخارج فرزندان استفاده کنید.

 

بیمه عمر کارمندان پاسارگاد

بیمه برای کارمندان توام با بیمه‌های بدنه و آتش‌‌سوزی

یکی از مزایا بیمه عمر برای کارمندان تخفیفی است که به واسطه اخذ بیمه‌نامه کارمندان به بیمه‌گذار جهت دریافت بیمه‌های آتش‌سوزی و بدنه داده می‌شود. بنابراین با شرکت در طرح بیمه عمر کارمندان از تخفیف قابل‌توجهی در بیمه‌‌نامه‌های دیگر برخوردار خواهید شد.

ضوابط بیمه کارمندان پاسارگاد

کم‌ترین میزان سرمایه برای اخذ بیمه‌نامه کارمندان ۲۰ هزار تومان است. کارمندان می‌توانند مبلغ حداقل و بیش از آن را بسته به شرایط خود به عنوان حق بیمه پرداخت کنند. اگر بیمه کارمندان پاسارگاد را انتخاب می‌کنید می‌توانید اقساط حق بیمه را به صورت ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و حتی سالانه پرداخت کنید.

 

بیمه عمر کارمندان
  • بیمه عمر کارمندان
5

خلاصه

بیمه عمر کارمندان پاسارگاد پیش از این که یک بیمه باشد یک صندوق سرمایه‌گذاری است که کارمندان می‌توانند بخشی از سرمایه خود را در آن بیاندوزند