از زمان ورود بانک به ایران یکی از حرفه هایی که به جمع مشاغل این کشور اضافه شد، بانکداری است. در هر بانک افراد با سمت های مختلف فعالیت می کنند ولی به هر حال همه کارمندان بانک از زمانی که وارد بانک می شوند تا زمان اتمام روز کاری، درگیر مسائلی می شوند که به مرور زمان بر روی زندگی آن ها تاثیر گذاشته و همین امر باعث شده است که شغل کارمندان بانک را به عنوان یکی از مشاغل سخت معرفی نمایند. موارد زیر را با دقت دنبال کنید:

 

بیمه عمر کارمندان بانک
بیمه عمر کارمندان بانک

۱-    طبق آماری که از تحلیل مدت زمان کار مفید کارمندان در ارگان ها و سازمان های مختلف به دست آمده است مشخص گردیده که تمامی کارمندان در ایران روزانه بین نیم تا یک ساعت کار مفید دارند در حالی که یک کارمند بانک از زمان ورود به بانک تا پایان روز کاری، چندین برابر این مقدار کار مفید داشته و این به معنای حجم بالای کار این افراد است. حجم بالای کار و در نتیجه فشار زیاد روانی ناشی از خستگی، برخورد با مردم از اقشار مختلف و مسائل مالی همگی دست به دست هم داده و باعث می شود که یک کارمند بانک زودتر از کارمندان دیگر قوای بدنی خود را از دست داده، به بیماری های ناشی از استرس و فشار روانی من جمله سکته، زخم معده و… مبتلا شده و در کل زودتر از کار افتاده شود.

۲-    کار در بانک بار روانی زیادی را به دنبال دارد زیرا کارمند بانک می داند کوچکترین اشتباهی منجر به بزرگترین خسارت های مالی خواهد شد و در نتیجه هر کارمند بانک در هر روز استرس بالایی را تجربه می کند بدون این که از این موضوع مطلع باشد. در چنین شرایطی باز هم ابتلا به بیماری های ناشی از فشار روانی در این افراد زیاد شده و به مرور زمان خستگی و کسالت آن ها را از پا در می اورد.

۳-    یک کارمند بانک باید نیمی از روز را پشت میز نشسته و با کمک نرم افزارهای بانکی وظایف خود را انجام دهد. به نظر شما این حجم کار در طول یک روز در چه مدت منجر به درد در ستون مهره ها و گردن شده و بینایی او را کم می کند؟

۴-    اگر در بانک سرقت مسلحانه انجام شده و جان کارمند به خطر بیافتد، از این پس تامین مخارج خانواده بر عهده چه کسی خواهد بود؟

۵-    متاسفانه در برخی از بانک ها کلاهبرداری شده و بعد از مدتی کار، مشخص می شود که تمام دارایی ها توسط رئیس و برخی از کارمندان سرقت شده است. در این زمان آینده کاری سایر کارمندان چه خواهد شد؟

۶-    کارمندان بانک در طول سال زمان زیادی برای استراحت و سفر ندارند در نتیجه همین مسئله هم بر استهلاک جسم و روح آن ها تاثیر می گذارد.

۷-    و…

حمایت بیمه عمر از کارمندان بانک

شاید این تصور وجود داشته باشد که کارمندان بانک از تسهیلات زیادی استفاده می کنند اما سختی های نامبرده را نباید فراموش کرد به همین دلیل است که این افراد هم باید از بیمه عمر برخوردار باشند تا در تمامی موارد ذکر شده من جمله هزینه درمانی، بیکاری، تامین مخارج خانواده بعد از مرگ، آتیه فرزندان و… بیمه عمر از کارمندان حمایت کرده و به عنوان یک پشتوانه مالی قوی در کنار آن ها به صورت مادام العمر در کنار کارمندان باشد.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر کارمندان بانک
  • بیمه عمر کارمندان بانک
5

خلاصه

بیمه عمر کارمندان بانک !!! اگر شما نیز کارمند بانک بوده و هنوز از بیمه عمر استفاده نکردید، توصیه می کنیم با مطالعه این مقاله سریعا برای خرید اقدام نمایید.