همزان با گسترش اینترنت در سراسر دنیا، اهمیت شغل کارشناس شبکه بیشتر جلوه گر شد. امروزه حجم زیادی از اطلاعات در صدم ثانیه در حال رد و بدل شدن میان شبکه های اینترنتی است و این شبکه ها نه تنها باید نیاز کاربران را تامین نماید بلکه باید از امنیت بالایی برخوردار باشند تا افراد بدون هیچ نگرانی بتوانند در آن ها فعالیت های خود را انجام دهند. کارشناسان شبکه وظیفه ایجاد چنین شرایطی را برعهده داند که دامنه خدمات آن ها از یک ساختمان کوچک همانند اداره شروع شده و تا شبکه های جهانی خواهد رسید.

بیمه عمر کارشناسان شبکه
بیمه عمر کارشناسان شبکه

سختی های حرفه کارشناسان شبکه

۱- یکی از وظایف کارشناس شبکه ایجاد امنیت در شبکه است که این امنیت شامل تبادلات مالی، اطلاعات شخصی افراد، اطلاعات کاری و…. می شود. زمانی که در یک سازمان مدیریت شبکه به کارشناس شبکه سپرده می شود به این معناست که مسئولیت تمامی امور مربوطه بر عهده کارشناس قرار دارد لذا اگر امنیت شبکه مختل شده و کاربران خسارت هایی را تحمل شوند، جبران خسارت برعهده کارشناس خواهد بود. اگر خسارت وارده مالی باشد، باید هزینه سنگینی را پرداخت نماید و اگر از نظر اطلاعات شخصی و حقوقی افراد خللی در امنیت شبکه وارد شود، همچنان کارشناس باید پاسخگو باشد.

۲- حجم کار این افراد در طول روز بالاست. آن ها باید ساعت ها در محیط کاری خود در پشت سیستم های کامپیوتری مشغول به بررسی نرم افزارها و سخت افزارها بوده و هر گونه عیوب رخ داده را به صورت لحظه ای رفع نمایند، برای نگهداری از شبکه و ارتقا کارایی آن برنامه زمانی داشته باشند، مشکلات رخ داده برای کاربران شبکه را برطرف کنند و… . لذا کارشناسان شبکه از سویی در معرض آسیب به مهره های کمر و گردن قرار دارن چرا که ساعت ها نشستن بر روی صندلی و کار با کامپیوتر به مرور زمان منجر به فرسوده شدن مهره ها می شود. از سوی دیگر در چنین فضایی امواج اینترنت به صورت گسترده وجود دارد و لذا کارشناس شبکه روزانه در هاله ای از این امواج کار می کند که بر روی سلامت جسم تاثیر گذاشته و منجر به بیماری های صعب العلاج خواهد شد.

۳- با توجه به این که کارشناس شبکه باید در طول روز امور زیادی را مدیریت نماید لذا فشارروانی کار در چنین افرادی زیاد است که همین امر نیز به مرور سلامت جسم را متاثر می کند.

۴- و….

بیمه عمر و نقش آن برای کارشناسان شبکه

ما در این مقاله تنها به چند مورد از سختی کار کارشناسان شبکه  اشاره کردیم در حالی که موراد جزئی تر نیز کار و زندگی این افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. به هر حال بیمه عمر کمک می کند تا کارشناسان شبکه همواره از یک سرمایه مالی قوی برخوردار باشند تا در زمان بیماری و بازنشستگی جهت تامین هزینه های درمان و امور زندگی نگرانی مالی نداشته باشند. از طرفی این بیمه نامه یک سپرده مالی برای فرزندان یا برای روز مبادا خواهد بود که حتی برای شروع کسب و کار جدید می توان از آن استفاده نمود.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر کارشناسان شبکه
  • بیمه عمر کارشناسان شبکه
5

خلاصه

بیمه عمر کارشناسان شبکه !!! بیمه عمر خدمات زیادی را برای کارشناسان شبکه در نظر گرفته که به آن ها کمک می کند از سختی های کار هراسی نداشته باشند.