در دنیای امروز یکی همواره علم در حال پیشرفت بوده و در نتیجه همه صاحبان سرمایه و افرادی که در حرفه و کسب و کاری مشغول هستند باید خود را با این پیشرفت تطبیق دهند تا کیفیت کار و تولیدات خود را ارتقا دهند و بتوانند در میان رقبای کاری خود جایگاه ویژه را در جامعه کسب کنند.در این زمان است که اهمیت وجود کارشناس آموزش  خود را نشان می دهد.

کارشناس اموزش موظف است که برنامه های آموزشی سازمان یا شرکت را تنظیم کرده و دوره های آموزشی را برای کارکنان در نظر گیرد. در همه ارگان ها باید هر از گاهی دوره های آموزشی برای کارمندان در نظر گرفته شود تا دانش افراد هم از نظر علمی و هم از نظر عملی ارتقا پیدا کند. لذا همان گونه که متوجه شدید بخش مهمی از امور سازمان که مربوط به آموزش است برعهده کارشناسان اموزش بوده و این افراد همیشه با سختی های خاص شغل خود روبرو هستند:

 

بیمه عمر کارشناسان آموزش
بیمه عمر کارشناسان آموزش

۱- کارشناس آموزش باید با تمام قسمت های مختلف من جمله بخش مالی به منظور تعیین بودجه دوره آموزشی، بخش مدیریت به منظور تایید برگزاری جلسات، تیم آموزش دهنده در خارج از سازمان، مسئول تدارکات و… در ارتباط باشد لذا درگیری کاری این افراد زیاد بوده و هر زمان که قرار است کلاس آموزشی برگزار شد، فشار و استرس روانی بر روی این افراد زیاد خواهد شد. پس این گونه می توان نتیجه گرفت که کارشناسان آموزش تنش های کاری زیادی داشته و این مسئله بر سلامت آن ها و عمر مفید کاری تاثیر می گذارد.

۲- مسئولیت برپایی دوره آموزشی برعهده کارشناس آموزش است در نتیجه اگر کوچکترین مشکلی در روند کار به وجود آمده و علی رغم هزینه های در نظر گرفته شده، دوره آموزشی کنسل شود کارشناس آموزش موظف است هزینه خسارت به بار آمده را جبران نماید که در چنین شرایطی کارشناس آموزش چند ماه از حقوق خود را باید برای جبران خسارت کنار بگذارد؟ تامین مخارج خانواده چه خواهد شد؟

۳- با توجه به این که حجم وظایف کارشناس آموزش زیاد بوده و شامل ارزیابی نیاز آموزشی سازمان، ارزیابی بودجه، تعیین محتوای مورد نیاز، فراهم کردن برنامه آموزشی، دعوت از تیم ها آموزشی از خارج از سازمان، مدیریت دوره ها و…می شود لذا حجم کاری چنین افرادی در طول روز بالا بوده و با خستگی زیادی روبرو می شوند. اینگونه می توان نتیجه گیری کرد که کارشناس آموزش زودتر از موعد توان بدنی خود را از دست داده و هم به بیماری هایی جسمی همانند واریس پا، درد مفاصل و… مبتلا شده و هم باید زودتر از سن تعریف شده بازنشسته شود.

۴- حقوق این افراد به اندازه ای نیست که بتوانند برای فرزندان خود سرمایه ای داشته باشند پس یک کارشناس آموزش چگونه می تواند از آینده فرزندان مطمئن بوده و نگرانی نداشته باشد؟

۵- و….

حمایت بیمه عمر از کارشناسان آموزش

بیمه عمر در راستای خدمات خود به مردم در گروه های شغلی مختلف، از کارشناسان آموزش حمایت می کند تا افراد نه تنها بتوانند از این سرمایه برای تامین مخارج زندگی، مخارج درمانی، هزینه خسارت های رخ داده و.. استافده کند بلکه امکان سرمایه گذاری برای فرزندان هم فراهم بوده و همچنین در صورت نیاز به وام بتوانند از وام های بی بهره بیمه عمر کمک گرفته و شرایط زندگی را بهبود ببخشند.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر کارشناسان آموزش
  • بیمه عمر کارشناسان آموزش
5

خلاصه

بیمه عمر کارشناسان آموزش !!! اگر شما یک کارشناس اموزش بوده و هنوز برای خرید بیمه عمر اقدام نکرده اید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.