برقراری امنیت در جامعه بر عهده نهادها و گروه های مختلفی است که مهمترین بخش این کار تحت مسئولیت پلیس هاست. پلیس ها مستقیما با مردم و شرایط جامعه در ارتباط هستند لذا نقش موثرتری در کاهش تخلفات و آرام کردن شرایط جامعه دارند. این حرفه اگر چه به عنوان بهترین مشاغل دنیا شناخته شده است زیرا مهمترین خدمت رسانی را به مردم دارد اما متاسفانه پلیس ها سختی ها و مشکلات خاص خود را دارند:

بیمه عمر پلیس ها
بیمه عمر پلیس ها

۱- مهمترین سختی کار که برای پلیس ها وجود دارد، خطر این کار است. برخی افراد هیجانات این حرفه را دوست دارند اما نباید فراموش کرد که در هر ماموریت ممکن است آسیبی به پلیس ها وارد شده که در خوشبینانه ترین حالت، آسیب جسمی رخ داده و منجر به مرگ نشود. لذا پلیس ها نمی توانند فردای کاری خود را پیش بینی نمایند.

۲- پلیس ها بیشتر ساعات شبانه روز را مشغول به کار هستند و در نتیجه هم حجم کار زیاد بوده و سلامت بدن را تهدید می کند و از طرفی ریسک و فشار روانی کار پلیس ها بالا است و در هر روز استرس زیادی را تحمل می کنند لذا با توجه به آنچه گفته شد، این افراد بیشتر مستعد مبتلا به سکته قلبی هستند.

۳- متاسفانه از نظر جسمی نیز پلیس ها نسبت به سایر مردم جامعه بیشت در معرض بیماری های مختلف قرار ارند. برای مثال پلیس های راهنمایی و رانندگی تمام ساعات شبانه روز را در داخل شهر در حال گشت هستند و این بدان معناست که با حجم بیشتر آلودگی هوا و آلودگی صوتی مواجه هستند. متاسفانه تحقیقات نشان داده شده است که ابتلا به بیماری های تنفسی در این گروه از پلیس ها زیاد است. از طرفی همین آلودگی صوتی بر روی روان پلیس ها تاثیر گذاشته و آن ها را عصبی می کند که همین عامل هم بدن آن ها مستعد به سکته قلبی و مشکلات عصبی خواهد کرد.

۴- تامین مخارج خانواده بخشی دیگر از مشکلات زندگی پلیس هاست. همه پلیس ها در سمت های مختلف از یک درآمد  یکسان برخوردار نیستند و به همین دلیل این افراد نمی توانند بخشی از درآمد خود را به عنوان سرمایه ای برای روز مبادا و یا برای آتیه فرزندان پس از انداز کنند. از طرفی پلیس هایی که درآمد کمی دارند در زمان ابتلا به بیماری های سخت چگونه می توانند هزینه های درمان را تامین نمایند.

۵- و….

حمایت بیمه عمر از پلیس ها

خوشبختانه در سال های اخیر پوشش بیمه عمر در مشاغل مختلف گسترده شده  و امروزه پلیس ها نیز می توانند از این بیمه نامه جهت تامین مخارج زندگی، سپرده گذاری برای اتیه فرزندان، تامین سرمایه برای شروع شغل دوم و یا روز مبادا و… استفاده کنند.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر پلیس ها
  • بیمه عمر پلیس ها
5

خلاصه

بیمه عمر پلیس ها !!! با توجه به مشکلات و سختی هایی که برای حرفه پلیس ها وجود دارد استفاده از بیمه عمر الزامی است. این مقاله را با دقت مطالعه کنید.