بیمه عمر برای پزشکان

حیاتی ترین و مهمترین علم در جهان، علم پزشکی است که حتی بزرگترین و معروف ترین پزشکان امروزه در سراسر دنیا معتقدند این علم متعلق به ابوعلی سینا است به همین دلیل باید در کنار احترام به همه حرفه های کشور، پزشکی ایران بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

پزشک با جان بیمار سر و کار دارد. لذا زمانی که قرار است فردی به تحصیل در رشته پزشکی مشغول شود ابتدا باید تمام سختی های این شغل را دانسته و با قبول آن ها، ب تحصیل و سپس انجام وظیفه بپردازد. اما گاها دیده شده است که برخی از افراد به دلیل همین سختی، از ورود به حرفه پزشکی منصرف می شوند در حالی که لازم است بدانید تنها با دقت و مهارت زیاد و همچنین بهره مندی از یک حامی قوی همانند بیمه عمر می توانند بدون هیچ نگرانی به فعالیت در رشته مورد علاقه خود مشغول شوند.

 

بیمه عمر پزشکان
بیمه عمر پزشکان

سختی کار پزشکان

اگر چه سخت و ریسک پذیر بودن شغل پزشکی برای اغلب افراد اثبات شده است ولی لازم دانستیم به چند مورد مهم اشاره کنیم:

۱-    همان گونه که بیان کردیم پزشک با جان بیمار سر و کار دارد لذا کوچکترین خطایی در درمان وی، می تواند خطر جانی را برای او به همراه داشته باشد. متاسفانه چندین بار شاهد این اتفاق تلخ بوده ایم که تشخیص نادرست یک پزشک و در نتیجه استفاده از داروهای نامناسب، منجر به آسیب جسمی و حتی مرگ یک بیمار شده است و طبق قانون مسئولیت جبران این خسارت بر عهده خود پزشک خواهد بود در این زمان هزینه جبران را چگونه باید تامین کند؟

۲-    پزشکان بیشتر طول روز را به فعالیت مشغول هستند در نتیجه زمان کمتری برای استراحت دارند. در این شرایط دو مشکل رخ خواهد داد:

۳-       استراحت کمتر باعث می شود که قدرت تمرکز پایین و خطای کاری زیاد شود در نتیجه مشکلاتی را برای بیمار به دنبال خواهدداشت.

۴-       از طرفی کمبود خواب و استراحت برای خود پزشک هم مضر خواد بود زیرا به مرور زمان بدن این افراد ضعیف شده و توانایی بدن برای مقابله با بیماری هایی همانند سرطان کم می شود. در نتیجه پزشکان برای تامین هزینه های درمانی نیاز به یک حامی دارند و همچنین این که باید پزشکان یک پشتوانه مالی برای خود و خانواده در دوران کهولت و حتی بعد از مرگ خود داشته باشند.

۵-    برخی از پزشکان دارای بیمارستان ها و آزمایشگاه های خصوصی هستند به هر حال این امکان وجود دارد که در اثر سهل انگاری و یا اتفاقات ناخواسته همانند آتش سوزی و…. سرمایه آن ها از بین برود. حال سوال اینجاست که چگونه می توان این خسارت را جبران نموده و مجددا سرمایه گذاری در این بخش ها را آغاز نمود؟

۶-    و…

نقش بیمه عمر در حرفه پزشکی

حتما این سوال برای شما مطرح شده است که بیمه عمر چگونه می تواند در شرایط سخت ذکر شده از پزشکان حمایت کند. اگر شما به عنوان پزشک از زمان شروع به کار از بیمه نامه عمر استفاده نمایند، خسارت های ناشی از خطاهای پزشکی، از بین رفتن سرمایه، هزینه درمان بیماری های، تامین سرمایه برای شروع به کار و برای فرزندان …. توسط بیمه عمر جبران و تامین خواهد شد.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر پزشکان
  • بیمه عمر پزشکان
5

خلاصه

بیمه عمر پزشکان !!! بیمه عمر یکی از حامیان مهم و قوی برای جامعه پزشکی است که در تمام سختی های از پزشکان حمایت می کند.