بیمه عمر پرسنل نظامی پاسارگاد؛ کلبه‌ای از آرامش و رفاه

شغل نظامی به همان اندازه‌ای که هیجان‌انگیز و پراقتدار به نظر می‌رسد پرچالش و پردردسر است. استرس شغلی بالا در کنار نوسانات مربوط به حقوق آن همواره یکی از مسائلی بوده است که این حرفه را با حواشی بسیاری رو به رو کرده است.

مقام و منزلت این شغل در عین اهمیت و حساسیت آن برای امنیت اجتماعی چندان بالا نیست و یک نظامی به نسبت زحماتی که می‌کشد موقعیت مناسب و شایسته‌ای ندارد. جدا از همه این مشکلات ابتلا به بیماری‌ها به دلیل شرایط کاری نظامی غیرقابل اجتناب است.

در مجموع می‌توان گفت مدیریت زندگی خانوادگی با وجود فشار جسمی، مالی و اجتماعی این حرفه دشوار خواهد بود. در این حالت قطعا پوشش بیمه‌ای نظیر بیمه عمر پرسنل نظامی پاسارگاد با دورنگری باعث می‌شود تا حدودی از نگرانی نظامیان بابت تامین آتیه خود و فرزندانشان کاسته شود.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بازنشستگی در کمال آرامش…

افزایش هزینه‌های زندگی و محدودیت درآمد نظامیان نیاز یک نظامی را به منبع مالی خارجی بیش‌تر می‌کند. با این بیمه عمر می‌توان هزینه‌های جانبی زندگی نظیر خرید اتومبیل، مسکن، ازدواج فرزندان یا تحصیلات آن‌ها را تامین کرد. پرسنل نظامی بعد از اتمام سنوات خدمت مبالغی را تحت عنوان سنوات دریافت می‌کنند. وقتی که فرد بازنشسته در طی دوران خدمت خود از خدمات بیمه عمر پاسارگاد نیز بهره‌مند شده باشد علاوه بر پوشش‌های فوق العاده بیمه‌ای می‌تواند از اندوخته بیمه عمر خود برای تامین این هزینه‌های اضافی استفاده کند. گفتنی است این اندوخته چندین برابر مبلغ پرداختی فرد به بیمه در طی این سال‌ها بوده و سالانه رشدی برابر با سود تضمینی اعلام شده شرکت دارد.

 

بیمه عمر پرسنل نظامی پاسارگاد
بیمه عمر پاسارگاد برای پرسنل نظامی پاسارگاد

مزایا

هر چند که اکثر ارگان‌های نظامی درمانگاه‌های ویژهای برای اعضا خود دارند اما در مواقع ابتلا به بیماری‌های خاص هزینههای درمانی بالا خواهد بود. در این موارد بیمه عمر برای پرسنل نظامی کلبه آرامش شما برای تامین نیازهای مالی این دوران خواهد بود.

 

بیمه عمر پرسنل نظامی
بیمه عمر پرسنل نظامی

تقسیط و بازپرداخت بیمه عمر

پرسنل شریف نیرو انتظامی می‌توانند تنها با در نظر داشتن مبلغ ناچیزی از حقوق ماهانه خود و پرداخت آن به صورت ماهانه، سه ماهه، شش ماهه یا سالانه منبع درآمد دوم خود را برای روزهای بازنشستگی از همین حالا فراهم کنند. پرسنل محترم می‌توانند با داشتن بیمه عمر پاسارگاد از امتیازات تخفیفی در بیمه بدنه خودرو و بیمه آتش سوزی منزل مسکونی بهره مند شوند.

بیمه عمر پرسنل نظامی
  • بیمه عمر پرسنل نظامی
5

خلاصه

خرید بیمه عمر پرسنل نظامی پاسارگاد با مزایای فوق العاده برای بازنشتگان پرسنل های نظامی با سود تضمینی در مدت زمان دلخواه