یکی از مهمترین و حیاتی ترین مشاغل دنیا، حرفه پرستاری است. در تمام درمانگاه ها، بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی وجود این افراد بسیار ضروری است. بیمار بعد از عمل و یا معاینه توسط پزشک باید تحت مراقبت پرستار مخصوص خود باشد تا وضعیت جسمی و شرایط فیزیولوژی بدن در مدت بستری کنترل شود، مصرف داروها به او یادآوری گردد، حتی آمادگی قبل از عمل نیز به کمک پرستاران صورت می گیرد و خدمات بیشمار دیگری که توسط این فرشتگان زمینی به بیماران ارائه می شود. به جرات می توان گفت که یکی از سخت ترین و طاقت فرساترین مشاغل دنیا، همین حرفه پرستاری است و این مسئله برای همه انسان ها قابل درک است. به عنوان نمونه به چند مورد زیر توجه کنید:

 

بیمه عمر پرستاران
بیمه عمر پرستاران

۱-    محیط بیمارستان یک فضای آلوده به انواع عوامل بیماری زا، مواد شیمیایی، امواج الکتریکی و پرتوهای ایکس و… است. نظافت بیمارستان هم نمی تواند به از بین رفتن این عوامل کمک کند. پرستاران ساعات عمده ای از روز را در بیمارستان مشغول به کار بوده و در نتیجه در معرض این عوامل قرار دارند. این بدان معناست که متاسفانه بدن آن ها به شدت مستعد ابتلا به بیماری های مختلف است.

۲-    یکی از سختی های کار این افراد، شب بیداری است. پرستاران باید طبق برنامه تعیین شده، به نوبت بعضی از شب ها را در بیمارستان مانده و امور کاری خود را انجام دهند. تحقیقات پزشکی نشان داده است که افرادی که در طول عمر خود از خواب شب محروم هستند، بیشتر در معرض ابتلا به سکته و سرطان قرار دارند و به ویژه این که ثابت شده است که خانم های پرستار بیشتر از خانم های دیگر به سرطان های زنانه همانند سرطان سینه مبتلا خواهند شد.

۳-    یکی از اتفاقاتی که برای پرستاران به ویژه در شیف شب رخ می دهد، اشتباهات کاری است. شیفت شب فشار زیادی را بر روی فرد ایجاد می کند چرا که باید ساعات استراحت خود را بیدار بماند این فشار باعث می شود برر روی کیفیت کار او تاثیر گذاشته و گاها منجر به اشتباهاتی در کار گردد. برای مثال تا به حال بسیار شنیده اید که پرستاری داروی غلط به بیمار داده است. اما آیا می دانید در این زمان پرستار هزینه جبران خسارت آسیب بدنی و یا دیه فرد را چگونه باید تامین کند؟

۴-    و…

حمایت بیمه عمر از پرستاران

با توجه به این که حرفه پرستاری یکی از مشاغل سخت بوده و افراد باید از یک حامی مالی قوی در کنار خود برای گذران شرایط سخت زندگی برخوردار باشند لذا پیشنهاد ما استفاده از بیمه عمر است. این بیمه نامه پرستاران را در تامین هزینه درمان بیماری ها، هزینه مخارج زندگی در دوران از کار افتادگی، هزینه خسارت وارده به بیمار در اثر غفلت پرستار و.. را تقبل کرده و همچنین به عنوان یک سرمایه همیشگی برای او و خانواده اش به حساب می آید تا در تمام طول زندگی پرستاران بدون نگرانی از نظر مالی بتوانند به کار خود ادامه دهند.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر پرستاران
  • بیمه عمر پرستاران
5

خلاصه

بیمه عمر پرستاران !!! بیمه عمر پرستاران خدمات و مزایایی را در نظر گرفته است تا این افراد بتوانند در سخت ترین لحظه ها، از بهترین شرایط زندگی لذت ببرند.