تحصیل بی‌وقفه به گستره عمر با بیمه عمر و هزینه تحصیل پاسارگاد

مشکلات اقتصادی کشور یک طرف، پرداخت نشدن سرانه دانش‌آموزی که کمر والدین را در پرداخت مخارج خم کرده است یک طرف دیگر! انگار این هزینه‌های نجومی تحصیل تمامی ندارد و باید تا پایان عمر نگران چگونگی تامین مخارج تحصیل فرزندان خود باشیم.

این زخم کهنه با شروع هر سال تحصیلی زبان باز می‌کند و این والدین هستند که زیر فشار مالی باید همچنان دوام آورند! بدون شک مهم‌ترین برنامه هر والدین برای رشد و تربیت فرزند خود تحصیلات او است. تحصیلاتی با‌کیفیت که آینده درخشان کودک را از همین حالا تضمین کند. اگر تامین هزینه‌های تحصیل سر بزنگاه و زمانی که کودک به سنین خاص رسید دشوار می‌شود چه بهتر که از همین حالا و در سنین کم‌تر با استفاده از بیمه هزینه تحصیل پاسارگاد آینده او را تضمین کنیم.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر و هزینه تحصیل
بیمه هزینه تحصیل

آیا می‌دانستید که با پس‌انداز ماهانه حداقل ۲۰ هزارتومان در دوره‌های ۵ الی ۳۰ ساله می‌توانید اندوخته قابل توجهی را برای تحصیل فرزندانتان به گستره عمر فراهم سازید؟

مقدمات بهترین تدبیر ممکن برای آتیه فرزندان

حق بیمه های پرداختی با اختصاص نرخ سود تضمینی ۱۶% در ۲ سال اول این قرارداد در صندوق پس انداز شما انباشته می شود. فقط ۲۰ هزارتومان از مخارج ماهانه خود را کسر کنید تا بعد از ۱۵ سال ۱۸ میلیون پس‌انداز برای تحصیل فرزند خود در داخل یا خارج از کشور داشته باشید.

جدول زیر نشان می‌دهد که چه طور با پرداخت پلکانی این مبلغ حداکثر تا ۶۰ هزارتومان در ماه قادر خواهید بود بعد از ۲۰ سال حتی تا ۱۳۶ میلیون تومان ذخیره داشته باشید.

بیمه عمر و هزینه تحصیل
بیمه عمر و هزینه تحصیل

چرا به بیمه عمر و تامین هزینه تحصیل پاسارگاد اعتماد کنم؟

بیمه عمر و هزینه تحصیل هزار و یک مزیت نسبت به حساب بانکی دارد که شاید تا کنون بدان فکر هم نکرده بودید. در حالی که حساب بانکی فقط یک منبع تضمینی برای دریافت سود ماهانه است بیمه هزینه تحصیلی پاسارگاد به پرداخت های شما سود تضمینی پرداخت کرده و تا اتنهای قرارداد شما این سود تضمین شده و تغییر نخواهد کرد. شما به عنوان یک سرمایه‌گذار می‌توانید در هر زمان به واسطه سپرده خود وام بدون جریمه در بازپرداخت دریافت کنید.

مزایای بیمه عمر و هزینه تحصیل
مزایای بیمه عمر و هزینه تحصیل

 

ما سود این سپرده را تا هر زمان که از بیمه عمر و هزینه تحصیل پاسارگاد استفاده می‌کنید تضمین خواهیم کرد!

سود خالص، سرمایه بدون بازپرداخت

هر میزان سرمایه‌ای که به صندوق سپرده بیمه هزینه تحصیل پاسارگاد بپردازید معاف از مالیات و عوارض است. سرمایه این بیمه نامه تسهیلات و یا وام نبوده و باز پرداخت ندارد. بنابراین سود خالص شما از این سرمایه گذاری تامین شده و می‌توانید همه‌جوره روی آن حساب کنید!

بیمه عمر و هزینه تحصیل
  • بیمه عمر و هزینه تحصیل
5

خلاصه

بیمه عمر و هزینه تحصیل آینده ای بهتر برای فرزندان شما به ارمغان خواهد آورد. با پس از انداز بسیار کم در ماه می توانید هزینه تحصیل فرزندتان را تامین کنید