در دنیا ورزشکاران در زمینه های ورزشی مختلفی فعالیت می کنند که هر کدام تا سن مشخصی می توانند به حرفه خود ادامه دهند. در کشور ما نیز همین شرایط وجود دارد. بسته به نوع ورزش و توانی که نیاز دارد، ورزشکاران می توانند تا آن زمان به ورزش خود ادامه دهند. درست است که سالم ترین کار در دنیا ورزش کردن شناخته شده اما نباید فراموش کرد که حتی ورزش هم می تواند سختی ها و مشقت های خاص خود را داشته باشد. به چند مورد زیر توجه کنید:

 

بیمه عمر ورزشکاران
بیمه عمر ورزشکاران

۱- همان گونه که بیان شد ورزشکاران تا سن مشخصی می توانند کار کنند. در تمامی رشته ای ورزشی، ورزشکاران در سن جوانی از کار خود خداحافظی می کنند. با توجه به این که این افراد ماهانه درآمد ثابتی ندارند لذا باید تدابیری برای تامین مخارج زندگی در دوران بازنشستگی بیاندیشند.

۲- ورزش برای سلامت بدن مفید است اما همین ورزش می تواند منجر به آسیب های جسمی نیز بشود. در کشتی، وزنه برداری، ورزش های سنگین و….  مفاصل ورزشکار به شدت تحت فشار بوده و در نتیجه بسیار زودتر از موعد و در اوج جوانی منجر به کمر درد، پا درد و آسیب به مهره ها و مفاصل بدن می شود که گاها این آسیب به حدی شدید است که ورزشکار را از کار افتاده خواهد کرد. حتما تا به حال شنیده اید که ورزشکاران در حین مسابقات رباط پاره کرده اند که ممکن است آن ها را از کار افتاده کند.

۳- ورزشکاران زمان کمی برای استراحت دارند. آن ها در تمام طول روز مشغول به تمرین های سنگین ورزشی هستند. شما می دانید که نداشتن استراحت و خواب کافی چه عوارضی را به دنبال خواهد داشت که مهمترین آن ها، خطر ابتلا به سکته های قلبی و فشار خون است.

۴- با توجه به این که آسیب های جسمی وارده به ورزشکاران نیاز به هزینه های سنگین درمانی دارد، لازم است ورزشکاران یک سپرده مالی مطمئن داشته باشند تا در زمان بروز این مشکلات، بتوانند هزینه های درمان را تامین کنند.

۵- نباید فراموش کرد که ورزشکاران از نظر روانی نیز به شدت تحت استرس قرار دارند چرا که در زمان مسابقات، به شدت تحت تنش روحی قرار گرفته و همین مسئله سلامت جسم آن ها را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

۶- و…

حمایت بیمه عمر از ورزشکاران

به هر حال ورزشکاران از زمان شروع به کار، این سختی ها را قبول کرده اند اما این بدان معنا نیست که در کشور راهکاری برای سختی های مالی وجود ندارد. بیمه عمر یکی از بهترین راه حل هایی است که از ورزشکاران حمایت کرده و نه تنها کمک می کند معیشت زندگی در دوران کاری و بعد از بازنشستگی تامین شود بلکه سرمایه ای برای آتیه فرزندان هم خواهد بود به همین دلیل است که توصیه می شود ورزشکاران از این سرمایه استفاده کنند.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر ورزشکاران
  • بیمه عمر ورزشکاران
5

خلاصه

بیمه عمر ورزشکاران !!! با مطالعه این مقاله متوجه خواهید شد چرا ورزشکاران الزاما باید از بیمه عمر استفاده کنند.