بیمه عمر برای هنرمندان

هنر در کشور ما از قدیم الایام جایگاه الایی داشته و همه انسان ها بر این باور هستند که هنر راه رسیدن به زیبایی و کشف عجایب شگفت انگیز است. اما متاسفانه هرمندان در کشور ما در شرایط مالی خوبی به سر نمی برند در حالی که قشر مهم جامعه را این افراد تشکیل می دهند. بهتر است ابتدا به مسائل و مشکلات این افراد نگاهی داشته باشیم و سپس به دنبال راه حل برویم:

بیمه عمر هنرمندان
بیمه عمر هنرمندان

۱- هنرمندان پشتوانه مالی محکم و همیشگی ندارند. تا زمانی که کاری برای آن ها وجود داشته باشد می توانند کسب درآمد کنند اما به محض این که کمی از نظر جسمی ناتوان شوند شانس کار برای آن ها کمتر خواهد شد در نتیجه هنرمندان هیچگاه نمی توانند به حرفه هنری خود به عنوان یک شغل مطمئن نگاه کنند و باید به دنبال سرمایه مطمئنی باشند.

۲- همچنین در طول دوران کاری نیز درامد هنرمندان زیاد مناسب نیست و به همین دلیل است که در اجلاس های خبری اولین مسئله ای که توسط این افراد مطرح می شود، مسائل مالی و معیشت خانواده است.

۳- هنرمندان شرایط بد مالی را از زمانی بیشتر حس خواهند کرد که بازنشسته شده و از سرمایه و یا منبع درآمد دیگری برخوردار نباشند در این زمان هزینه های زندگی بیشتر می شود زیرا بیماری ها زیاد شده و در نتیجه هزینه های درمان به مخارج خانواده اضافه می شود.

۴- اغلب هنرمندان همانند بازیگران سینما، تلوزیون، تئاتر، بدلکاران و… در سنین پایین توان بدنی خود را از دست داده و نمی توانند همانند قبل ایفای نقش کنند به ویژه این که با افزایش سن، زیبایی چهره کم شده و همین مسئله بر روی میزان پیشنهادهای کاری تاثیر می گذارد.

۵- هنرمندان همیشه نگران آینده فرزندان خود بوده و می دانند با این درآمد نمی توانند هم امورات زندگی را تامین کرده و هم بخشی را به عنوان سرمایه ای برای فرزندان پس اندازکنند.

۶- برخی از هنرمندان در آموزشگاه های خصوصی خود مشغول به تدریس در زمینه هنری خود هستند. متاسفانه گاها دیده شده است که آموزشگاه در اثر سانحه ای همانند آتش سوزی، بلا استفاده شده است. اکنون هنرمند نیاز به سرمایه ای برای راه اندازی مجدد آموزشگاه دارد.

۷- و…

حمایت بیمه عمر از هنرمندان

علی رغم تمامی سختی هایی که برای حرفه هنرمندان بیان شد، اما باز هم می توان با استفاده از بیمه عمر تمامی این مشکلات را حل نمود. بیمه عمر یک حامی مالی قوی در دوران کاری و بازنشستگی است است که همچنین سرمایه ای برای فرزندان شما نیز خواهد بود.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر هنرمندان
  • بیمه عمر هنرمندان
5

خلاصه

بیمه عمر هنرمندان !!! از آنجایی که هنرمندان از نظر مالی در شرایط خوبی به سر نمی برند لذا مطالعه این مقاله برای آن ها راه گشا خواهد بود.