نویسندگی از جمله حرفه هایی است که در تاریخ کشور ما همواره نقش مهمی را ایفا کرده و توانسته است وقایع تاریخی را زنده نگه دارد. گذر زمان شرایط بهتری را برای نویسندگان فراهم نموده و امروزه با امکانات بیشتری می توانند اهداف خود را اجرایی کنند. اما به هر حال در کسب و کاری زمانی که معیشت زندگی دچار مشکل شود، نگرانی به سراغ افراد می آید به ویژه اگر بحث خانواده و مخارج زندگی مطرح باشد. متاسفانه این مشلات در مورد نویسندگان نیز وجود دارد:

بیمه عمر نویسنده ها
بیمه عمر نویسنده ها

۱- نویسندگان ممکن است چندین ماه و حتی چندین سال از عمر خود را صرف نگارش موضوع مورد نظر خود کنند اما بعد که باید با فروش متن نوشته شده نتیجه زحمات خود را به دست بیاورند، متاسفانه با استقبال خوبی مواجه نشده و همه رنج، زحمت و وقت او هدر رفته است به علاوه این که نویسنده برای نگارش این متون هزینه ای را صرف کرده است. لذا این گونه می توان نتیجه گیری کرد که نویسندگان از آینده کاری خود خبر نداشته و هیچگاه نمی توانند با اطمینان از بابت درآمد ایده آل صحبت کنند. ممکن است نویسنده ای چندین ماه از درآمد مناسب که تامین کننده مخارج زندگی باشد بی بهره بوده و در بدترین شرایط مالی به سر ببرد حالا ین که اگر این فرد از یک پشتوانه مالی برخوردار بود لااقل در دوران بیکاری و یا سرمایه گذاری برای نوشتن متن، می توانست از آن سرمایه استفاده کند.

۲- تحقیقات نشان داده است که آمار افرادی که در سنین پایین به بیماری های چشمی مبتلا شده در میان نویسنده ها بالاست و مسلما نویسنده ای که دچار ضعف بینایی شود نمی تواند به کار خود ادامه دهد زیرا به نحوی می توان گفت که فلج شده است. لذا نویسنده ها باید یک سپرده مالی داشته باشند تا در زمان از کار افتادگی و عدم توانایی برای ادامه کار بتوانند هزینه های زندگی و همچنین هزینه های درمان را با کمک آن تامین نمایند.

۳- ساعت ها نشستن در پشت میز کار بزرگترین لطمه را به مهره های کمر و گردن وارد خواهد کرد و باعث می شود فرد زودتر دچار بیماری های مرتبط با این مسئله شود.

۴- با توجه به این که نویسنده ها از درآمد کافی برخوردار نیستند لذا این امکان برای آن ها وجود ندارد که آیته فرزندان را با یک سرمایه تامین کنند.

۵- و….

حمایت های بیمه عمر نویسنده ها

تمامی مشکلاتی بیان شده به نحوی بر روی شرایط مالی زندگی نویسنده تاثیر می گذارد به همین دلیل لازم است این افراد از بیمه عمر استفاده کنند تا لااقل از نظر تامین هزینه های زندگی، آینده فرزندان، هزینه های درمانی و… نگرانی نداشته باشند.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر نویسنده ها
  • بیمه عمر نویسنده ها
5

خلاصه

بیمه عمر نویسنده ها !!! اگر شما نویسنده ای هستید که هنوز بیمه عمر را خریداری نکرده اید آیا می دانید چه اشتباهی را مرتکب شده اید؟