بیمه عمر برای نجاران

نجاری هنر کار با چوب است و تقریبا در همه حرفه ها به این هنر نیاز می شود. زمانی که شما قرار است شرکت، ساختمان تجاری و یا مسکونی را راه اندازی کنید برای دکوراسیون داخلی آن نیاز به نجار دارید. این حرفه به نظر لذت بخش می آید اما نباید فراموش کرد این حرفه سختی های خاص خود را دارد:

بیمه عمر نجاران
بیمه عمر نجاران

۱- همه ما می دانیم که نجاران با ادواتی سر و کار دارند که برای کار کردن با آن ها نیاز به دقت زیاد است. حتی کوچکترین لرزش در دست می تواند خطر آفرین شده و منجر به قطع دست نجار شود. متاسفانه آمار نشان می دهد که این قبیل اتفاقات در میان نجاران بارها دیده شده است و مسلما نجاری که از ناحیه دست دچار نقص عضو شود قادر به ادامه کار نخواهد بود. اکنون این سوال مطرح می شود که با توجه به این که نجاران از درآمد ثابت ماهانه برخوردار نیستند، زمانی که از کار افتاده می شود چگونه می تواند مخارج خانواده را تامین کند؟ حتی قادر به تامین هزینه های درمانی هم نخواهد بود؟

۲- نجاران به حدی درآمد ندارند که بتوانند بخشی از آن را برای آتیه فرزندان و یا برای روز مبادا پس انداز کنند. به همین دلیل این افراد باید همواره به فکر حامی مالی مطمئن برای زندگی خود و فرزندان باشند.

۳- نجاران ساعات کاری زیادی دارند. از صبح تا غروب آفتاب باید در کارگاه خود مشغول به کار باشند این حجم از کار عارضه هایی را به دنبال خواهد داشت:

–       در حرفه نجاری زیاد از دست استفاده می شود از طرفی همین که نجار همیشه سرپا ایستاده و کار می کند منجر می شود دچار عارضه کمر درد شود.

–       زیاد ایستادن بر روی پا خطر واریس را به دنبال خواهد داشت زیرا نجاران مجبور هستند ساعات زیادی را بر روی پا ایستاده و کار کنند. آمار نشان داده است که ابتلا به واریس در میان نجاران در سنین کم اتفاق می افتد.

۴- ادواتی که نجاران با آن ها کار می کنند، صدای زیادی تولید کرده و به مرور زمان شنوایی این افراد کم می شود که نجار با شنوایی ضعیف بهتر است از ادامه حرفه نجاری منصرف شود.

۵- و…

حمایت بیمه عمر از نجاران

درست است که سختی کار نجاران همواره وجود دراد اما می توان با کمک بیمه عمر، تاثیر این سختی ها را بر روی وضعیت مالی خانواده کم کرد. بیمه عمر یک سپرده مالی برای تامین مخارج زندگی، هزینه های درمانی و آتیه فرزندان است در نتیجه نجاران از این بابت نگرانی نخواهند داشت.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر نجاران
  • بیمه عمر نجاران
5

خلاصه

بیمه عمر نجاران !!! با توجه به سختی هایی که برای حرفه نجاری وجود دارد، چند درصد از نجاران از بیمه عمر استفاده نمی کنند؟