زمانی که خودروی شما خراب می شود تعمیر آن نیاز به تخصص داشته و خود شما قادر به این کار نیستید. مکانیک ها با هدف ارائه هر گونه خدمات برای ماشین ها و وسایل نقلیه مختلف فعالیت می کنند که حتی نگاه به محیط کاری این افراد نشان دهنده بخشی از سختی کار آن ها نیز خواهد بود ولی لازم دانستیم در این مقاله به برخی از این محدودیت ها اشاره کنیم:

بیمه عمر مکانیک ها
بیمه عمر مکانیک ها

۱- شاید در همان نگاه اول متوجه سختی کار مکانیک ها شده باشید. این افراد مجبور هستند تمام طول روز را در محیطی آلوده به مواد شیمیایی همانند روغن ها، بنزین و… سپری کنند. آیا شما می توانید در چنین محیطی حتی چند دقیقه دوام بیاورید. استشمام این مواد به مرور زمان عوارض زیر را به دنبال خواهد داشت:

۲- بنزین و سایر مواد سوختی منجر به سردرد در افراد می شود که هر چند مکانیک ها با گذر زمان به این بو عادت کرده و کمتر دچار این حالات می شوند ولی به هرحال خستگی ناشی از استشمام این بوها باعث می شود که کم کم مکانیک از نظر جسمی کم توان شود.

۳- بوی این مواد بر روی تنفس مکانیک ها تاثیر گذاشته و نه تنها منجر به آسیب در دستگاه تنفس فوقانی خواهد شد بلکه ریه های این افراد به شدت آسیب می بیند. تحقیقات نشان داده است که سرفه های مزمن و اختلالات تنفسی در مکانیک ها بسیار زیاد است.

۴- مکانیک ها کار سخت و طاقت فرسایی دارند. گاها مجبور هستند ساعت ها در زیر ماشین دراز کشیده و یا بایستند تا تعمیرات آن تکمیل شود. اگر هر مکانیک در طول روز حداقل یک ساعت در چنین وضعیتی قرار گیرد در مدت کوتاهی آسیب شدید به کمر و گردن آن ها وارد شده و در نتیجه زودتر از موعد از کار افتاده می شوند.

۵- مکانیک ها نمی توانند آینده کاری خود را پیش بینی کنند. ممکن است در یک ماه درآمد خوبی داشته ولی در ماه دیگر به دلیل کم بودن کار، درآمد کافی نداشته باشند. در نتیجه این نوسانات بر روی تامین مخارج زندگی تاثیر می گذارد. حتی مکانیک ها قادر نخواهند بود بخشی از درآمد خود را برای فرزندان سرمایه گذاری نمایند.

۶- و…

حمایت بیمه عمر از مکانیک ها

البته نمی توان این سختی ها را از کار مکانیک ها جدا نمود ولی می توان تاثیر آن ها بر روی شرایط مالی زندگی را کم کرد که برای این کار باید به سراغ بیمه عمر برویم. این بیمه نامه یک سرمایه مالی مطمئن در تمام طول دوران زندگی، برای آینده فرزندان و برای تامین مخراج درمان و از کارافتادگی خواهد بود.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر مکانیک ها
  • بیمه عمر مکانیک ها
5

خلاصه

بیمه عمر مکانیک ها !!! اگر شما در زمینه تعمیرات خودرو فعالیت می کنید آیا می دانید داشتن بیمه عمر چه اندازه اهمیت دارد؟