بیمه عمر برای مهندسان

مهندسی از جمله مشاغلی است که تقریبا در تمامی کسب و کارها ورود داشته و به اندازه تاثیری که در آن کسب و کار به جا می گذارد، جایگاه خواهد داشت. مهندسی عمران، مهندسی برق، مکانیک،کامپیوتر، شیمی و… هر کدام کاربردها خاص خود را دارند. مهندسی تنوع کاری بالایی داشته و به همین دلیل علاقمندان زیادی را به خود جذب می کند. اما مهندسان همیشه از سختی هایی که در کار خود متحمل می شوند ناراحت هستند زیرا این سختی ها غالبا بر کیفیت شرایط مالی زندگی تاثیر می گذارد. برای مثال به چند مورد توجه کنید:

بیمه عمر مهندسان
بیمه عمر مهندسان

۱- در شرایط فعلی جامعه که به دلیل شرایط اقتصادی، ساخت و ساز راکد شده است بیشترین ضربه را مهندسین عمران خواهند دید. این افراد ممکن است چندین ماه بیکار باشند در چنین شرایطی چگونه می توان مخارج زندگی را تامین نمود؟

۲- مهندسین برق، مکانیک و عمران که شغل آزاد دارند، ماهانه درآمد ثابتی نداشته و در نتیجه نمی توانند وضعیت مالی آینده را پیش بینی کنند. اکنون مهندسان چگونه می توانند سرمایه ای برای فرزندان خود پس اندازه کنند؟ اگر دچار بیماری های سخت شوند با چه پشتوانه مالی می توانند هزینه های درمان را تامین کنند؟

۳- شغل مهندسی یکی از مشاغل سخت به حساب می آید. در طول کار هر لحظه ممکن است آسیبی به   مهندس وارد شود که منجر به از کار افتادگی او شود. لذا مهندسان باید  از یک سرمایه مالی برخوردار باشند تا در چنین مواقعی به کمک آن ها بیاید.

۴- با توجه به این که حجم کار مهندسان در طول روز بالاست بنابراین زودتر از موعد توان بدنی خود را از دست می دهند همچنین به دلیل زیاد بودن استرس کاری، فشار روانی وارده به این افرد باعث می شود که خطر ابتلا به سکته قلبی در مهندسان بیشتر شود.

۵- و…

حمایت بیمه عمر از مهندسان

علی رغم تمام سختی هایی که برای حرفه مهندسان وجود دارد، بیمه عمر می تواند تمامی مشکلات را حل کرده و شرایط کاری این افراد را بهبود ببخشد. این بیمه نامه چند مزیت عمده دارد:

۱-   تامین هزینه ای زندگی در دوران از کار افتادگی و بیماری

۲-   تامین هزینه های درمان

۳-   سپرده ای برای فرزندان

۴-   سرمایه ای برای زندگی در روز مبادا و یا راه اندازی کسب و کار جدید

۵-   کمک به دریافت وام های بدون بهره

۶-   و…

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر مهندسان
  • بیمه عمر مهندسان
5

خلاصه

بیمه عمر مهندسان !!! اگر مهندسان عزیز هنوز در خرید بیمه عمر مردد هستند توصیه می کنیم حتما این مقاله را با دقت مطالعه کنند.