در کنار برخی از مشاغل، وجود یک منشی ضروری است برای مثال در سازمان ها و شرکت ها، در مطب پزشکان و دندان پزشکان و… حتما باید یک نفر به عنوان منشی وجود داشته باشد تا قرارهای ملاقات را تنظیم و یا این که  زمان ملاقات شما با پزشک را مشخص نماید. در نظر همه مردم، منشی ها شغل خیلی ساده ای داشته و حتی متاسفانه بعضا گمان می کنند که این شغل بی اهمیت بوده و هر کس می تواند در چنین سمتی فعالیت کند. بد نیست که از زاویه ای دیگر به شغل منشی ها توجه داشته و مواردی از سختی کار آن ها را بیان کنیم:

 

بیمه عمر منشی ها
بیمه عمر منشی ها

۱-    اولین و مهمترین نکته ای که در حرفه منشی ها لازم است به آن اشاره کنیم، درآمد پایین این افراد است. معمولا یک منشی به اندازه ای درآمد ندارد که بتواند بخشی را برای خود ذخیره کند. در نتیجه اگر قرار باشد فردی به صورت مادام العمر در این شغل بماند، باید از وجود یک پشتوانه مالی قوی مطمئن باشد.

۲-    در مطب های پزشکی و دندانپزشکی، منشی ها روزانه با تعداد زیادی بیمار روبرو می شوند که نه تنها دیدن بیماران در شرایط مختلف، آزار دهنده است بلکه حتما شما نیز تا به حال شاهد این صحنه بوده اید که برخی از بیماران  و یا همراهان ان ها به دلایلی همانند دیر آمدن پزشک، نوبت ویزیت آخر وقت و… با منشی بحث کرده و این بحث منجر به دعوا هم خواهد شد. پس اینگونه که مشخص است منشی ها هر روز تحت تاثیر استرس روانی زیادی قرار دارند.

۳-    در صورتی که مدیر، پزشک و یا دندانپزشک منشی را اخراج کنند در مدت زمان بیکاری تا یافتن شغل جدید، چنین فردی چگونه باید مخارج زندگی خود را تامین نماید؟

۴-    و…

حمایت بیمه عمر از منشی ها

آنچه که واضح است و نمی توان انکار نمود، منشی ها کمترین مزایا را از شغل خود به دست اورده و در نتیجه این افراد بیشتر از دیگران باید به فکر آینده مالی زندگی خود باشند لذا به جرات می توان گفت که استفاده از بیمه عمر برای منشی ها بسیار ضروری و واجب است.  این بیمه نامه از منشی ها در تامین مخارج زندگی به دلیل درآمد کم و یا بیکاری حمایت می کند. همچنین بیمه عمر نوعی پس انداز مطمئن برای خود فرد  و یا فرزندان او به حساب می آید. با توجه به این که اغلب منشی ها درآمد کمی داشته و از سوی دیگر هزینه های درمانی بیماری ها بالاست لذا بیمه عمر یک همراه معتبر برای این منظور شناخته شده است.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر منشی ها
  • بیمه عمر منشی ها
5

خلاصه

بیمه عمر منشی ها !!! با توجه به این که امنیت مالی منشی ها پایین است لذا استفاده از بیمه عمر برای آن ها براساس دلایل ذکر شده، ضروری است.