در تمامی جوامع یک قانون مهم و اساسی وجود دارد که هر فرد مسئول فعالیت های خود در جامعه بوده و باید هر گونه خسارتی که ناشی از کسب و کار و حرفه او به محیط و یا افراد جامعه وارد می شود را جبران نماید به همین دلیل است که توصیه می شود در زمان ورود به هر حرفه ای حتما از مشاوران حقوقی کمک بگیرید.

یک مشاور حقوقی فردی است که بر روی تمامی قوانین حاکم در جامعه مسلط بوده و به صاحبان مشاغل کمک می کند تا از مسئولیت های کیفری و حقوقی خود در جامعه با خبر باشند در نتیجه در این صورت در تصمیمات خود نهایت دقت را داشته و به طور کلی این گونه می توان بیان کرد که مشاور حقوقی کمک می کند تا در امور کاری صاحبان سرمایه مشکل حقوقی پیش نیاید.

 

بیمه عمر مشاوران حقوقی
بیمه عمر مشاوران حقوقی

شاید تا این قسمت از مقاله متوجه شده باشید که بار سنگینی بر دوش مشاوران حقوقی قرار دارد این افراد باید با دقت و ظرافت تمامی مسائل را بررسی کرده و به مدیران و مسئولین در یک کسب و کار توضیح دهند. اگر بخواهیم به مسئله سختی و اهمیت کار مشاوران حقوقی بپردازیم، چند مورد را بیان خواهیم کرد:

۱-    مشاور حقوقی در قرارداد کاری خود متعهد می شود که تمامی مسائل حقوقی و کیفری حرفه مورد نظر را برای صاحبان آن پروژه توضیح داده و در تهیه قراردادها باید این اطلاعات حقوقی را ذکر نمایند حال در صورتی که کوتاهی در این مورد صورت گرفته و منجر به خسارتی به شرکت مورد نظر شود، جبران خسارت برعهده مشاور حقوقی خواهد بود. متاسفانه گاها اشتباهات سهوی در این زمینه دیده شده است بنظر شما در چنین شرایطی یک مشاور حقوقی با درآمدی که در حد گذران زندگی است چگونه می تواند از عهده خسارت های سنگین وارده برآید؟

۲-    شاید دانستن این مطلب برای شما جالب باشد که مشاور حقوقی در مرکز رسیدگی به شکایت ها و دعواهای بین مدیران و مشتریان قرار دارد. این افراد موظف هستند که چنین مشکلاتی را حتی المقدور بدون درگیر شدن طرفین دعوا با یکدیگر، حل و فصل نمایند لذا فشار روانی بر آن ها زیاد بوده و همین مسئله باعث می شود که بیشتر در معرض ابتلا به بیماری هایی از قبیل سکته قلبی باشند لذا مشاوران حقوقی باید از یک پشتوانه مالی برخوردار باشند که هم در دوران بیماری و هم دوران درمان یا از کار افتادگی بتواند از آن ها حمایت کند.

۳-    با توجه به این که در دوران بازنشستگی، مخارج زندگی بیشتر از قبل شده ولی درآمد مشاوران حقوقی همچنان ثابت است در نتیجه نیاز است این افراد از سرمایه ای برای این دوران برخوردار باشند.

۴-    و…

حمایت بیمه عمر از مشاوران حقوقی

خوشبختانه بیمه عمر خدمات مالی زیادی را برای مشاوران حقوقی ارائه می کند. برای مثال هزینه درمان بیماری، تامین مخارج زندگی در دوره از کار افتادگی و بازنشستگی، جبران خسارت های وارده به صاحبان سرمایه در اثر خطای کار مشاور حقوقی و…. از جمله پشتیبانی های این بیمه از فعالین در این حرفه است.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر مشاوران حقوقی
  • بیمه عمر مشاوران حقوقی
5

خلاصه

بیمه عمر مشاوران حقوقی !!! مشاوران حقوقی با توجه به سختی کار که باید متحمل شوند، بهتر است بیمه عمر را به عنوان پشتوانه مالی خریداری نمیاند.