آموزش در هر حرفه ای به گروهی از مربیان نیاز دارد که در زمینه آن حرفه دارای اطلاعات تخصصی بوده و نه تنها از نظر علمی بلکه از نظر عملی دارای مهارت و تجربه کافی باشند تا سطح کیفی آموزش ارتقا پیدا کند. در مهد کودک ها، آموزشگاه های علمی، مدارس و.. مربیان با روش های مختلف علمی و عملی مشغول به تدریس هستند. آموزش بهترین و دلچسب ترین شغل دنیاست اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که مربیان چه سختی هایی را در شغل خود باید تحمل کنند؟

 

بیمه عمر مربیان
بیمه عمر مربیان

۱- مهمترین سختی در این حرفه، بحث درآمد است. متاسفانه اغلب مربیان از درآمد کافی برخوردار نیستند و این مسئله در این روزهای جامعه که مخارج زندگی هر لحظه در حال افزایش است، بیشتر نمود می کند. این افراد باید تمام تلاش خود را داشته باشند تا امورات زندگی را تامین نمایند و در نتیجه نمی توانند بخشی از درآمد را برای سرمایه گذاری پس انداز نمایند.

۲- برخی از مربیان بعد از سال ها فعالیت توانسته اند آموزشگاهی را برای خود راه اندازی نمایند. اگر بروز سانحه ای همانند آتش سوزی منجر به از بین رفتن سرمایه این آموزشگاه شود در این صورت مربی چگونه می تواند مجددا سرمایه ای را برای شروع به کار تهیه کند؟

۳- از طرفی مربیانی که در آموزشگاه های خصوصی خود مشغول به کار بوده و یا به تدریس خصوصی در منزل  می پردازند می دانند که مسئولیت هر گونه مشکل برای هنرجو در زمان شرکت در کلاس با عهده مربی خواهد بود. به این معنا که اگر در آموزشگاه و یا منزل مربی آسیبی به هنرجو وارد شود مربی موظف است کلیه هزنیه های این خسارت را پرداخت نماید.

۴- بیماری های جسمی و استهلاک بدنی در بسیاری از مربیان را نباید فراموش کرد. برای مثال یک مربی مهد کودک باید بخش عمده ای از روز را در مهد با بچه ها سپری کند و مسلما چنین افرادی به دلیل این که روزانه حجم کاری زیادی را تحمل می کنند خیلی زود توانایی های جسمی خود را از دست می دهند.

۵- و…

حمایت بیمه عمر از مربیان

اما این قبیل سختی ها نباید شما را از شغل مورد علاقه خود دور کند. کافی است در ابتدای راه، بیمه عمر را خریداری کنید. این کار چند مزیت عمده برای شما دارد:

  • شما در تمام عمر از یک سرمایه کلان بهره مند خواهید شد که نه تنها در تامین مخارج زندگی و هزینه های درمان به یاری شما می آید بلکه سرمایه ای برای فرزندان و یا برای شروع را خواهد بود.
  • همچنین می توانید از بیمه عمر به عنوان یک پشتوانه برای این سختی همانند بروز خسارات استفاده کنید.
  • این بیمه نامه در ارائه تسهیلات بانکی به شما کمک می کند تا وام های بدون بهره را دریافت نمایید.
  • و…

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر مربیان
  • بیمه عمر مربیان
5

خلاصه

بیمه عمر مربیان !!! مطالعه این مقاله برای آن دسته از مربیانی که هنوز برای خرید بیمه عمر اقدام نکرده اند ضروری است.