برای آموزش رانندگی باید به آموزشگاه مراجعه نمود و با توجه به این که در سال های اخیر تقاضای افراد برای یاد گرفتن رانندگی بیشتر شده و این جمعیت در حال افزایش است لذا تعداد آموزشگاه رانندگی و به مراتب تعداد مربیان هم بیشتر خواهد شد. هر مربی موظف است خودروی خود را برای آموزش در اختیار افراد بگذارد و حقوق دریافتی نیز برحسب تعداد متقاضیان متفاوت خواهد بود. در این مقاله قصد داریم با توجه به آنچه گفته شد، چند مورد از سختی کار مربیان آموزشگاه رانندگی را بیان کنیم:

 

بیمه عمر مربیان آموزشگاه رانندگی
بیمه عمر مربیان آموزشگاه رانندگی

۱- مهمترین مورد که باید در این حرفه در نظر گرفت، بخشی از سرمایه مربی است که تحت کنترل افراد ناشی قرار می گیرد. اگر چه مربیان یک سیستم کامل از پدال ها را در جلوی پای خود تعبیه می کنند ولی با این حال کنترل فرمان به دست هنرجو بوده و با توجه به این که هنوز کار بلد نیستند لذا آمار تصادف توسط آن ها زیاد خواهد بود. این بدان معناست که مربیان آموزشگاه باید هزینه سنگینی را برای تعمیر خودروی خود در نظر بگیرند و چه بهتر که یک پشتوانه مالی قوی داشته باشند.

۲- شما می دانید که اگر راننده یک خودرو ناشی باشد چه خطراتی به دنبال خواهد داشت؟

  • اول این که اگر تصادفی رخ بدهد مسئولیت آن برعهده مربی خواهد بود.
  • همچنین اگر این تصادف آسیبی به مربی وارد کند باز هم هزینه درمان برعهده خود مربی بوده و گاها این آسیب ها هزینه درمانی سنگینی را نیاز دارد.

۳- مربیان شغل سختی دارند. باید ساعت ها در کنار دست هنرجو نشسته و به او آموزش بدهند و همچنین گاهی اوقات ساعات کاری آن ها در شب می شود لذا استهلاک بدنی برای آن ها زیاد است.

۴- از نظر حقوق و درآمد باید گفت که درآمد این حرفه تنها در حدی است که بتوانند امورات زندگی را تامین کنند و حتی در این مورد هم باید با احتیاط درآمد را خرج کنند که تا پایان ماه بودجه کم نیاورند. اکنون این سوال پیش می آید که این افراد چگونه می توانند سرمایه ای را برای فرزندان خود تامین نمایند؟

۵- و…

حمایت بیمه عمر از مربیان آموزشگاه رانندگی

با توجه به آنچه گفته شد متوجه اهمیت استفاده از بیمه عمر شده اید. این بیمه نامه سرمایه ای خواهد بود که نه تنها می تواند در تامین مخارج خانواده، هزینه های درمان، خسارت های وارده در حین آموزش و… کمک کند بلکه سرمایه ای برای آتیه فرزندان هم به حساب می آید.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر مربیان آموزشگاه رانندگی
  • بیمه عمر مربیان آموزشگاه رانندگی
5

خلاصه

بیمه عمر مربیان آموزشگاه رانندگی !!! به مربیان آموزشگاه رانندگی توصیه می کنیم جهت بهبود شرایط مالی خود و خانواده از سرمایه بیمه عمر استفاده کنند.