در هر حرفه و کسب و کاری وجود یک مدیر به منظور برنامه ریزی و نظم در کار الزامی است. حتی کوچکترین کارگاه ها و شرکت ها هم باید تحت نظر یک مدیر ماهر مدیریت شوند و اهمیت این مسئله حتی در فعالیت های خانوادگی نیز دیده می شود. مدیریت در واقع در راس هر شغل قرار دارد همانند یک هرم که مدیر در راس و کارمندان و کارگران در ادامه و تحت پوشش آن قرار دارند.

مسئولیت یک مدیر بسیار سخت است زیرا مسئولیت تمامی امور مربوط به کار و کارمندان با مدیریت بوده و هر گونه کوتاهی در این زمینه باید توسط او جبران گردد. شاید به نظرتان شغل مدیریت به دلیل نشستن پشت میز در یک فضای ایده آل، یکی از بهترین مشاغل دنیا باشد ولی بد نیست که کمی بیشتر از سختی های این حرفه بدانیم:

 

بیمه عمر مدیران
بیمه عمر مدیران

۱-    آنچه برای همه افراد درمورد حرفه مدیریت شناخته شده این است که مسئولیت تمام حوزه کاری برعهده اوست لذا از نظر روانی چنین فردی بسیار تحت تنش و استرس قرار دارد زیرا می داند کوچکترین تخلف و خرابی که در حوزه فعالیت مدیر رخ بدهد، با مسئولیت او بود و باید جبران آن را برعهده بگیرد. لذا مدیران به دلیل حجم کاری بالا و فشار روانی که متحمل می شوند، به شدت در معرض ابتلا به بیماری های مرتبط با استرس همانند فشار خون، سکته قلبی و.. قرار دارند. تحت چنین شرایطی این افراد نمی توانند به اندازه پتانسیل طبیعی بدن خود کار کرده و غالبا زودتر از موعد از کار افتاده و بازنشسته می شوند که از این پس باید مخارج زیاد زندگی را با درآمد ثابت خود تامین نمایند.

۲-    همان گونه که گفته شده مدیران به دلیل تنش ها و فشارهای روانی مستعد سکته های قلبی هستند لذا اگر در اوج جوانی چنین مشکلی برای مدیر پیش آمده و چندین ماه او را خانه نشین کند و یا منجر به از کار افتادگی و حتی مرگ او شود، از این پس تامین مخارج خانواده برعهده چه کسی خواهد بود؟

۳-    برخی از مدیران ساعات کاری زیادی دارند برای مثال می توان به مدیریت رستوران اشاره نمود. در نتیجه چنین افرادی زمان کمتری برای استراحت دارند. با این وضعیت کاری توان بدنی این مدیران کم شده و به دلیل ضعف جسمی، خطر ابتلا به بیماری ها زیاد می شود در این زمان نیاز به هزینه های درمانی خواهد  بود.

۴-    خطری که اکثر مدیران را تهدید می کند، ورشکستگی مالی است. متاسفانه این احتمال وجود دارد که علی رغم تمام احتیاط ها و رعایت اصول قانونی کار، حرفه شما ورشکست شود. در نتیجه مدیر باید یک پشتوانه مالی قوی داشته باشد تا هم بتواند بدهی طلبکاران را پرداخت نماید و هم این که مجددا کسب و کار خود را از نو شروع کند.

۵-    و…

حمایت بیمه عمر از مدیران

با کمک بیمه عمر، نیازی به نگرانی سختی حرفه مدیریت نباشید. خدمات این بیمه نامه از شما در هر مرحله کاری و زندگی حمایت می کند. برای مثال به همان موضوع ورشکستگی اشاره می کنیم که اگر یک مدیر از بیمه عمر برخوردار باشد در چنین شرایط سخت مالی می تواند از وام های بدون سود بیمه عمر استفاده کرده و اوضاع مالی را بهتر کند. و یا تامین خسارت ها، هزینه های درمان، مخارج خانواده در دوران بازنشستگی، تامین سرمایه برای فرزندان و… از دیگر خدمات بیمه عمر خواهد بود.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر مدیران
  • بیمه عمر مدیران
5

خلاصه

بیمه عمر مدیران !!! مدیریت، مهمترین حرفه در جهان به حساب می آید در نتیجه به مهمترین حامی مالی یعنی بیمه عمر نیاز دارد.