اجرا در برنامه های تلویزیونی و یا رادیویی یک حرفه بسیار جذاب و دارای تنوع است به دلیل همین زیبایی هایی که در حرفه اجرا وجود دارد افراد زیادی علاقه دارند در قالب مجری وارد این هنر شوند اما قبل از این که تصمیم خود را نهایی کنید باید تمامی جوانب را در نظر بگیرید تا انتخاب درستی داشته باشید. برای مثال آیا می دانید مجریان با چه سختی هایی روبرو هستند:

بیمه عمر مجریان
بیمه عمر مجریان

۱- مهمترین مشکلی که برای مجریان وجود دارد، درآمد است به همین دلیل است که تمای مجریان دو شغله هستند چون می دانند این حرفه آینده تضمین شده ای ندارد. ممکن است در یک سال مسئولیت اجرای چند برنامه را برعهده داشته باشند ولی از طرفی این امکان وجود دارد چندین ماه بیکار باشند و در صورتی که سرمایه قوی نداشته باشند مجبور هستند از باقی مانده درآمد اجراهای قبلی استفاده کنند که در این صورت امکان پس انداز هم وجود نخواهد داشت.

۲- با توجه به آنچه درمورد درآمد مجریان بیان کردیم آیا این افراد می توانند برای فرزندان خود پس اندازی داشته باشند؟ مسلما این درآمد حتی کفاف مخارج زندگی را هم نخواهد و نباید انتظار تامین آتیه فرزندان را با این اوضاع معیشت داشت.

۳- مجریان حجم کاری زیادی در طول روز دارند. غالبا باید تمام طول روز را مشغول کار باشند بعضی از اجراها نیازمند این است که مجریان حتی از ۵ صبح در محل اجرا حضور داشته و تا دیر وقت مشغول به کار باشند. این کار باید چندین ماه ادامه داشته باشد. آن طور که مشخص شد مجریان در طول کار زمان زیادی برای استراحت ندارند. با چنین شرایطی این افراد در سنین پایین قوای بدنی خود را از دست می دهند و این مسئله به ویژه در مورد مجریان حادتر است که برای اجرا باید همیشه در سفر بوده و به شهر دیگر بروند.  در نتیجه از کار افتادگی جسمی برای مجریان زودتر رخ می دهد.

۴- مجریانی که مسئول اجرا در شهرهای دیگر هستند باید مسیر طولانی را به کمک هواپیما یا وسیله شخصی طی کنند در نتیجه برای این دسته از افراد باید خطر تصادف و آسیب جسمی و حتی خطر جانی را نیز در نظر گرفت. مجریانی که بیمار می شوند تا مدت ها قادر به کار نخواهند بود. با این اوضاع چگونه می توانند مخارج زندگی را تامین کنند؟

حمایت بیمه عمر از مجریان

بیمه عمر تمامی نگرانی های مجریان در مورد اوضاع مالی زندگی را رفع کرده است به گونه ای که مجریان می توانند تنها با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری در این زمینه، نه تنها از نظر تامین مخارج زندگی مطمئن باشند بلکه آینده مالی درخشانی را برای فرزندان خود رقم بزنند.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر مجریان
  • بیمه عمر مجریان
5

خلاصه

بیمه عمر مجریان !!! با مطالعه این مقاله متوجه خواهید شد که چرا تاکید می کنیم مجریان از بیمه عمر استفاده کنند.