علم فیزیک یکی از علومی است که همواره در زندگی انسان هم کاربرد داشته و اغلب انسان ها بدون این که متوجه حضور این علم در زندگی خود شوند، از آن استفاده می کنند. فیزیک به بررسی خواص طبیعت می پردازد و به همین دلیل به آن علم ماده هم گفته می شود که رفتار و حرکات ماده در فضا و زمان را بررسی کرده و از این طریق قواعد طبیعت کشف می شود. بررسی این موارد بر عهده فیزیکدان است.

فیزیکدانان تحقیقات خود در طبیعت را از ذرات کوچک و بنیادی تا ذرت بزرگ در کهکشان ها شروع کرده و به بررسی چرا و چگونگی روابط بین ذرات می پردازند به این ترتیب است که قواعد طبیعت کشف می شود. برای مثال زمانی که نیوتن شاهد سقوط سیب از درخت شد، به دنبال کشف این علت این پدیده برخواست و نیروی گرانش را کشف نمود.

 

بیمه عمر فیزیکدانان
بیمه عمر فیزیکدانان

یک فیزیکدان شغل سختی را برای خود برگزیده است اما به دلیل علاقه ای که به این علم دارد ترجیح داده است سختی ها را تحمل کند. از طرفی اگر فیزیکدانان نباشند، بشر نمی تواند به یافته های جدیدی دست پیدا کند. حال سوال اینجاست که آیا یک پشتوانه مالی قوی برای فیزیکدان وجود دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بیان کنیم که در حال حاضر از مهمترین، بهترین و معتبرترین حامی که می تواند در طول دوران کاری و در زندگی فیزیکدانان از آن ها حمایت کند، بیمه عمر است.

سختی های کار فیزیکدانان و حمایت بیمه عمر

۱-    هر فیزیکدان در آزمایشگاه فیزیک با تجهیزات و مواد کامل کار می کند. این آزمایشگاه ها کاملا ایمن بوده و خود فرد هم باید نکات ایمنی را رعایت کند اما با این حال ممکن است اتفاقات غیرقابل پیش بینی همانند خرابی دستگاه ها و وسایل، اتصالی برق و… رخ داده و یا این که منجر به آسیب به بدن فیزیکدان می شود که ممکن است منجر به از کار افتادگی وی شده و یا این که احتمال دارد مرگ فیزیکدان را به دنبال داشته باشد. در این زمان اگر فیزیکدان از ابتدای شروع کار بیمه عمر را تهیه کرده باشد، این بیمه نامه به صوررت ماهانه مبلغی را به خانواده وی پرداخت خواهد کرد.

۲-    راه اندازی یک آزمایشگاه فیزیک به سرمایه زیادی نیاز دارد چرا که این آزمایشگاه باید براساس استانداردهای جهانی ساخته شده، از تجهیزات مدرن برخوردار بوده و برای تحقیقات حرفه ای کاملا آماده باشد. آیا می دانید که اگر چنین سرمایه ای در اثر حوادثی همانند آتش سوزی، زلزله و.. از بین برود فیزیکدان چگونه می تواند سرمایه ای را برای راه اندازی مجدد آن تامین کند؟ از دیگر مزیت های بیمه عمر فیزیکدانان همین حمایت مالی است که با وام های بدون سود که از طریق بیمه عمر عرضه می شود، شما می تواند نیاز مالی خود را تامین نمایید.

۳-    فیزیکدانان همواره در مرعض مواد آزمایشگاهی، امواج الکتریکی و مغناطیسی و… قرار دارند لذا سلامت استخوان ها و اندام های بدنشان در خطر است. چنین افرادی زودتر به بیماری های جسمی مبتلا می شوند. برای مثال هر بار برخورد امواج به بدن، آسیب زیادی به بافت استخوانی او وارد می کند. و یا این که معمولا فیزیکدانان به صورت تمام وقت کار می کنند و همین مسئله باعث می شود که بیماری درد مفاصل و کمردرد زودتر گریبان گیر آن ها شود. لذا عمر مفید کاری این افراد کم بوده و زودتر از کار افتاده می شوند. بیمه عمر در دوران از کار افتادگی به کمک آن ها آمده و اجازه نمی دهد اعضای خانواده کمبود مالی را حس کنند.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر فیزیکدانان
  • بیمه عمر فیزیکدانان
5

خلاصه

بیمه عمر فیزیکدانان !!! با توجه به سختی هایی که برای فیزیکدانان وجود دارد خرید بیمه عمر به عنوان حامی مالی، بهترین انتخاب خواهد بود.