با بیمه عمر فوت زندگی حتی بعد از مرگ هم جاریست

حتی فکر کردن و اندیشه مرگ هم وحشت‌آور است؛ چه برسد به رویارویی با آن که قدرت تخیل و زبان از وصفش قاصر است. اما همان طور که می‌دانیم مرگ از حقیقی‌ترین و ناگزیرترین واقعیت‌های زندگانی است. بر خلاف تصور برخی علت ترس ما از مرگ بیش‌تر به خاطر آینده نزدیکان و خانواده‌ای است که ما به عنوان سرپرست ضامن خوشبختی آن‌ها هستیم.

بعد از فوت معمولا خانواده متوفی که به صورت کامل از جهت اقتصادی به وی وابسته بوده‌اند در تنگنا قرار می‌گیرند. در چنین حالتی تامین هزینه‌های تحصیل تا تشکیل خانواده و خرید مسکن با توجه به شرایط اقتصادی موجود با دشواری زیادی همراه خواهد بود. بنابراین اگر متوفی از بیمه عمر فوت در بهره‌مند شده باشد با سرمایه‌ای که پاسارگاد در اختیار ذی‌نفعان قرار می‌دهد زندگی همچنان حتی بعد از مرگ جاریست…

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

پوشش پرداخت سرمایه فوت بیمه شده

در تعریف بیمه فوت پاسارگاد هر گاه بیمه شده در اثر واقعه ناگهانی ناشی از یک عامل خارجی که بدون قصد و اراده بیمه شده بروز کرده فوت کند در این حالت بیمه فوت پاسارگاد متعهد می‌شود بعد از مرگ وی نسبت به پرداخت سرمایه تحت شرایطی که در ادامه توضیح خواهیم داد اقدام کند.

شرایط پرداخت سرمایه

در صورت  انتخاب این پوشش  هرگاه بیمه شده به علت حادثه فوت شود سرمایه بیش‌تری علاوه بر سرمایه تعیین شده برای فوت به استفاده کنندگان یا ذینفعان پرداخت می‌شود. شرکت بیمه پاسارگاد در طرح بیمه عمر سرمایه فوت عادی (و نه فوت غیرطبیعی یا عمدی توسط ذینفعان) تا سقف ۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال را در طول مدت بیمه نامه و همچنین در دوران پرداخت مستمری برای بیمه شده متعهد می‌شود. این طرح مربوط به طرح بیمه عمر مکمل بازنشستگی است که طی آن فرد بازنشسته حتی بعد از عمر علاوه بر مستمری می‌تواند از پرداخت سرمایه به بازماندگان مطمئن باشد.

 

بیمه عمر فوت
بیمه عمر فوت

علت ایجاد سقف سرمایه محدود تر از حالت معمول و حذف پوشش های تکمیلی عمر نسبت به بیمه‌های عمر و تامین آتیه انفرادی ایجاد سرمایه قابل ملاحظه برای پرداخت مستمری در آینده با توجه به شرایط اقتصاد جامعه است. سقف این سرمایه حتی تا سن هشتاد سالگی ادامه خواهد داشت. از این رو به جرئت می‌توان گفت پوشش پرداخت بیمه عمر فوت پاسارگاد یکی از بی‌نظیرترین طرح‌های این شرکت است.

بیمه عمر فوت
  • بیمه عمر فوت
5

خلاصه

ثبت نام و صدور بیمه عمر فوت پاسارگاد با بهترین شرایط و مزایا در مدت زمان لازم برای تمامی اقشار جامعه در سراسر ایران