عکاسی از جمله زیباترین هنرهایی است که در تمامی زمینه ها کاربرد دارد. عکاسی در سینما، در طبیعت، در آتلیه ها و… نمونه هایی هستند که همیشه در راس زیر گروه های عکاسی قرار گرفته اند. این هنر که نتیجه ذوق و دانش عکاس است، علاقمندان زیادی دارد اما این بدان معنا نیست که همه عکاسان به دلیل زیبایی این هنر و مزیت هایی که دارند به سراغ آن رفته اند بلکه این افراد از سختی های این حرفه نیز آگاه هستند ولی ترجیح داده اند هر آن چه را که دوست دارند ادامه دهند. برای نمونه به چند مورد از سختی کار عکاسان اشاره  می کنیم:

بیمه عمر عکاسان
بیمه عمر عکاسان

۱- مهمترین مشکلی که برای عکاسان وجود دارد، درآمد کم این حرفه هست. متاسفانه این افراد در اغلب موارد نه تنها از درآمد ثابت ماهانه برخوردار نیستند بلکه همان درآمد حاصله هم کفاف مخارج زندگی را نمی دهد. لذا عکاسان نمی توانند سرمایه ای را برای روز مبادا و یا برای آینده فرزندان پس از انداز نمایند.

۲- بهترین حالت برای داشتن درآمد مناسب، راه اندازی یک آتلیه خصوص و یا دفترکار آموزش عکاسی است که هر دو مورد نیاز به سرمایه اولیه دارد. اکنون این سوال پیش می آید که افرادی که حتی از پشتوانه مالی خانوادگی برخوردار نیستند چگونه می توانند به صورت خصوصی برای خود کار کنند؟

۳- اگر به دلایل غیر قابل پیش بینی سرمایه عکاس در آموزشگاه و یا آتلیه از بین برود بنظر شما عکاس چگونه می تواند هزینه های از دست رفته را تامین نماید.

۴- برخی از عکاسان به عکاسی از طبیعت علاقمند هستند این افراد وارد محیط های بکر، نادر و جذاب رفته و با بهترین تجهیزات عکس برداری می کنند لذا همین در سفر بودن ممکن است خطر جانی برای عکاس داشته باشد. حتما بارها در اخبار و یا در پیام های شبکه های اجتماعی خوانده اید که عکاسانی در جنگل ها مورد حمله حیوانات قرار گرفته اند. این موضوع ریسک کاری این افراد را بالا می برد.

۵- در نهایت این که عکاسی به دقت و تمرکز فکری و جسمی نیاز دارد بلافاصله که کمترین اختلال در این تمرکز دیده شود باید حرفه خود را کنار بگذارند به همین دلیل است که سن بازنشستگی این افراد پایین است.

۶- و…

حمایت بیمه عمر از عکاسان

با وجود تمام این سختی ها ولی لازم است بیان کنیم که بیمه عمر با حمایت از عکاسان سعی دارد که لااقل مشکلات مالی این افراد را کم کند تا نگرانی های زندگی کمتر شده و بهتر بتوانند فعالیت کنند. این بیمه نامه نه تنها می تواند در تامین مخارج زندگی و تامین سرمایه اولیه جهت کسب و کار کمک کند بلکه سرمایه ای برای کودکان نیز خواهد بود.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر عکاسان
  • بیمه عمر عکاسان
5

خلاصه

بیمه عمر عکاسان !!! به نظر شما چند درصد از عکاسان از لزوم استفاده از بیمه عمر با خبر هستند؟