بیمه عمر روزنامه نگاران

اگر چه روزنامه نگاری یکی از مشاغل جذاب دنیا به حساب می آید که هر روز روزنامه نگاران با حجم وسیعی از خبرهای داغ سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و… روبرو هستند اما این حرفه پردردسر بوده و به همین دلیل از روزنامه نگاری تحت عنوان شغل جذاب پردردسر یاد می شود. روزنامه نگاران در طول دوران کاری خود با سختی هایی روبرو هستند که وضعیت معیشت زندگی را تحت تاثیر قرار می دهد به عنوان مثال:

بیمه عمر روزنامه نگاران
بیمه عمر روزنامه نگاران

بیمه عمر روزنامه نگاران

۱- یکی از مشکلات روزنامه نگاران عدم امنیت مالی است. این افراد درآمد خوبی ندارند  در نتیجه نه تنها نمی توانند مخارج زندگی را به صورت ایده آل تامین نمایند بلکه قادر نخواند بود پس اندازی برای آینده و یا فرزندان خود کنار بگذارد و بارها در نشست های خبری این مشکل روزنامه نگاران ذکر شده اما راهکاری ارائه نشده است.

۲- از طرفی روزنامه نگاران از نظر سیاسی نیز امنیت ندارند. همان گونه که می دانیم روزنامه ها از بخش های مختلفی تشکیل شده که برخی از صفحات به مسائل سیاسی روز می پردازد. اما بعضی از احزاب و گروه ها از اعلام این خبرهای سیاسی راضی نبوده و در نتیجه دست به اقداماتی می زنند تا روزنامه نگار مربوطه را ممنوع الکار نمایند. متاسفانه هیچ روزنامه نگاری نمی تواند از آینده شغلی خود مطمئن باشد و تضمینی برای قلم تند و تیز او وجود ندارد.

۳- همچنین شرایط کاری روزنامه نگاران سخت است:

–        اولا این افراد روزانه بسته به زمینه کاری خود با ماجراهای مختلفی روبرو هستند که به نحوی شرایط روانی آن ها متاثر می کند.

–       روزنامه نگاران نه تنها در محیط کار بلکه در منزل هم مشغول تحقیق و نگارش هستند در نتیجه ساعات استراحت آن ها کم بوده و همین مسئله سلامت جسم و روح آن ها را تهدید می کند.

–       با توجه به این که روزنامه نگاران باید تمام طول روز را به مطالعه، تحقیق و نگارش مشغول باشند لذا آمار نشان داده است که ضعف بینایی در افراد شاغل در این حرفه بیشتر است.

–       همچنین ساعت ها نشستن در پشت میز کار به معنی فشار به ستون مهره هاست که باعث می شود به مرور زمان فرد دچار کمر درد، درد ناحیه گردن و حتی درد دست شده و توانایی برای ادامه کار نداشته باشد.

۴- و…

حمایت های بیمه عمر روزنامه نگاران

درست است که روزنامه نگاری سخیت های زیادی دارد اما آن بخش از مشکلات که به امور مالی زندگی مرتبط است را می توان با بیمه عمر رفع نمود و از این نظر نگرانی نداشت. به هر حال روزنامه نگاران برای تامین مخارج زندگی و داشتن وضعیت مالی ایده آل، تامین سرمایه برای فرزندان، تامین مخارج درمان در زمان بیماری و… به یک حامی مالی قوی نیاز دارند که بیمه عمر این امکان را فراهم کرده است.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر روزنامه نگاران
  • بیمه عمر روزنامه نگاران
5

خلاصه

بیمه عمر روزنامه نگاران !!! روزنامه نگاران از شرایط مالی خوبی در زندگی برخوردار نیستند اما بیمه عمر بهترین بستر را برای آن ها فراهم خواهد کرد.