در سال های اخیر استفاده از مترو در کشور ایران رونق گرفته و شاهد هستیم که هم اکنون در شهرهای بزرگ کلیه اقدامات جهت تاسیس و راه اندازی خطوط مترو به منظور تسهیل حمل و نقل عمومی در حال انجام است. همزمان با افزایش کارایی مترو، نیاز به وجود راهبران و رانندگان مترو نیز بیشتر خواهد شد. بنظرم شاید بتوان این شغل را به عنوان یکی از مشاغل سخت دنیا معرفی نمود و برای این نظریه دلایل خاص خود را داریم:

 

بیمه عمر رانندگان مترو
بیمه عمر رانندگان مترو

۱- آیا می دانید رانندگان مترو روزانه در معرض چه حجمی از اموراج الکترومغناطیس و امواج الکتریکی قرار داشته و این امواج چه تاثیری بر آن ها خواهد گذاشت؟ در تحقیقات پزشکی که در جهان انجام شده است مشخص شده این امواج می توانند غدد سرطانی را در بدن رانندگان ایجاد کند. اکنون متوجه شدید که خطر ابتلا به سرطان در رانندگان مترو زیاد بوده و در نتیجه چنین افرادی به دلیل محیط کاری آلوده به این امواج، به شدت مستعد بیماری های سخت و صعب العلاج هستند در نتیجه باید از  یک پشتوانه مالی قوی برخوردار باشند تا همین هزینه های درمان تامین شده و هم سرمایه ای برای خانواده باشد تا در صورت فوت، نیاز مالی آن ها تامین شود.

۲- رانندگی مترو خطرناک است سرعت این وسیله بسیار زیاد بوده و در نتیجه کنترل آن نیاز به مهارت و سرعت عمل بالایی دارد. در صورتی که نقص فنی در وسیله رخ داده و یا حادثه رخ بدهد، ممکن است در یک لحظه تصادفی را منجر شده و مرگ راننده را به دنبال داشته باشد.

۳- محیط کار این افراد در زیر زمین بوده و در نتیجه بیشتر ساعات روز را در تاریکی به سر می برند. رانندگان مترو روزانه نمی توانند از نور خورشید بهره مند شوند و همان گونه که می دانید تحقیقات پزشکی ثابت کرده است نور خورشید برای سلامت بدن به ویژه استخوان ها لازم است. این گونه می توان نتیجه گرفت که رانندگان مترو به شدت در معرض نرمی و پوکی استخوان قرار داشته و در سنین پایین به بیماری های مرتبط با استخوان مواجه می شوند. متاسفانه این افراد توانایی بدن خود را در سنین پایین از دست داده و زودتر از موعد بازنشسته می شوند. در چنین شرایطی گمان نمی کنم حقوق فرد کفاف هزینه درمان و تامین مخارج خانواده را بدهد.

۴- و…

حمایت بیمه عمر از رانندگان مترو

با قطعیت بیان می کنیم که هر راننده مترو الزاما باید از بیمه عمر استفاده کند زیرا ریسک شرایط کاری او بالا بوده و چنین افرادی باید برای تامین مخارج روزمره خانواده، تامین هزینه های درمانی، پس انداز برای زندگی و آتیه فرزندان و… از یک حامی مالی قوی برخوردار باشند و چه پشتوانه ای بهتر از بیمه عمر که بیشترین مزیت ها را به دنبال دارد حتی وام های بیمه عمر بدون بهره بوده و فشار مالی برای پرداخت اقساط به دنبال نخواهند داشت.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر رانندگان مترو
  • بیمه عمر رانندگان مترو
5

خلاصه

بیمه عمر رانندگان مترو !!! رانندگان مترو تا چه اندازه به لزوم استفاده از بیمه عمر برای تامین مخارج زندگی آگاه هستند؟